Відгуки Ducati

Роздумуєте над покупкою Ducati? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Ducati. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Ducati, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (2 відгуків)

Оберіть модель Ducati

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Ducati? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Ducati

Останні відгуки про автомобілі Ducati

smmikhailov
smmikhailov
Москва
821 куб.см.
2013, 1.600км
Ducati Hypermotard 2013

Прошло с момента покупки мотоцикла 2 недели. Сделано первое ТО на пробеге в 1000 км. Дальше немного расскажу о впечатлениях от мотоцикла, плюсах и минусах. Начну с того, на сколько это эмоциональный мотоцикл. Тут каждому своё конечно, кто-то тащится от ощущения разгона, кому то нравится возможнос читати відгук

Санкт-Петербург
696 куб.см.
2010
Ducati Monster 2010

Заканчивается мотосезон. Я принял решение поменять своего верного коня, хоть и жалко нам с Миражкой было это делать. Причиной такого решения послужило нежелание тупо и бесцельно кататься по городу. Всё-таки очень хочется на природу, куда-нибудь в дальнобой. А Монстрик для этого абсолютно не предназн читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Ducati

нові відгуки про Ducati