Відгуки DAF

Роздумуєте над покупкою DAF? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників DAF. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель DAF, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (5 відгуків)

Оберіть модель DAF

Вам вже пощастило їздити на автомобілі DAF? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки DAF

Останні відгуки про автомобілі DAF

Борис Гёргич
Борис Гёргич
DAF 400
2.5, MT
1991, 280.000км
DAF 400 1991

Для работы, бизнеса и перевозок прекрасная простая и очень надежная машина.Предсказуема на 99,5.Если Вам нужна рабочая лошадка с минимумом комфорта но максимумом надежности - этот авто для Вас!!!Все очень доступно и просматривается,кузов не подвержен коррозии присущей к примеру Ф-Транзиту.Подвеска п читати відгук

Олександр
Олександр
Тернополь
DAF XF95
MT
1996, 689.000км
DAF XF95 1996

Надійний автомобіль, невибагливий у експлуатації. Служив нам вірою і правдою. Встановлені паливні баки загальним об'ємом 1450 л можуть суттєво зменшити витрати на дизпаливо. читати відгук

Сумы
DAF LF
6.0, MT
1993, 138км
DAF LF 1993

нормальный эвакуатор и длинна соответствует для для перевозки не малых авто,может тянуть лавету без напряга,простой в обслуживании,запас прочности приличный для 150 лошадного мотора читати відгук

нові відгуки про DAF