Відгуки Dadi

Роздумуєте над покупкою Dadi? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Dadi. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Dadi, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (5 відгуків)

Оберіть модель Dadi

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Dadi? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Dadi

Останні відгуки про автомобілі Dadi

Dadi City Leading
2.8 дизель, MT
2007, 120км
Dadi City Leading 2007

Купил с рук совсем не дорого. Пока ехал домой понял почему. Снят задний кондиционер отопитель, не работает спидометр, тахометр, горит давление масла. Больше не буду перечислять было полно всякой мелочёвки. Запчасти не покупал почти. Сменил неисправный датчик давления масла. Всё остальное оказалось т читати відгук

Dadi Shuttle
2.4 бензин + ГБО, MT
2008, 73.000км
Dadi Shuttle 2008

Машинка просто супер. Она у меня уже 5-й год. По соотнешению цена/качество лучше не найти. Служит верой и правдой. Надёжный помощник во всём. Нужно в лес или на дачу - сел и поехал, и не думаешь дождь или снег. Проходит практически везде (постоянный полный привод). Это вам не кроссовер, а рамный пол читати відгук

Игорь Рыжик
Игорь Рыжик

Николаев
Dadi Shuttle
2.2 бензин, MT
2008, 12км
Dadi Shuttle 2008

Машина в соотношении цена-качество просто супер! Управляемость, проходимость, обзорность отличные. А те, кто пишет о этой машине только негатив, или просто безрукие, или далекие люди. Да, в машине используются не очень дорогие материалы салона, но кому это уж так важно, хочу дать совет - купите тогд читати відгук

нові відгуки про Dadi