Відгуки Barkas

Роздумуєте над покупкою Barkas? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Barkas. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Barkas, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (2 відгуків)

Оберіть модель Barkas

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Barkas? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Barkas

Останні відгуки про автомобілі Barkas

Хмельницкий
Barkas B1000
1.0, MT
1989, 200.000км
Barkas B1000 1989

Эксклюзивный автомобиль для любителей старичков из ГДР. Выделяется в потоке других машин, состоящего в основном из современных машин. Если его и остановит ГАИ, то только из-за любопытства: выглядит ли она точно так же хорошо внутри, ка снаружи. Было несколько таких случаев, в результате чего получал читати відгук

Хмельницкий
Barkas B1000
1.3, MT
1982, 70.000км
Barkas B1000 1982

Машинка не плохая. Больше всего в ней нравится то, что она переднеприводная. Живу возле леса и мне к трассе 1 км практически по бездорожью ехать. Выезжаю, когда хочу,погоду не выбираю.Зимой, как на БТР)))Что касается мощности, то 1 тонну груза тянет легко(правда колеса R14-15 не помешали бы).Ещё одн читати відгук

нові відгуки про Barkas