Відгуки АльфаМото

АльфаМото

Роздумуєте над покупкою АльфаМото? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників АльфаМото. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель АльфаМото, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 3.5 (3 відгуків)

Оберіть модель АльфаМото

Вам вже пощастило їздити на автомобілі АльфаМото? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки АльфаМото

Останні відгуки про автомобілі АльфаМото

Денис
Денис

Кобеляки
200 куб.см.
2012, 9.000км
АльфаМото Torero 2012

И так, Тореро, или в простонародье "Гочечо"))) Захотелось мне однажды попробовать клас техники Эндуро, т.к. хотелось изредка прокатится по лесу + качество наших дорог просто создано для таких мотоциклов. Денег было не много, по этому выбирал из Китайцев, и не просто китайцев, а только о читати відгук

Беларусь
Кобрин
49 куб.см.
2007
АльфаМото Fighter 2007

Вообще то большинство знакомых, а зачастую и не только знакомых, завидев тебя на скутере с таким броским дизайном, сразу же спрашивают «сколько он стоит?!». Да еще детишки постоянно заглядывают на спидометр, не в силах сдержать своего любопытства. Что касается двигателя, то, будучи скрытым за мощ читати відгук

Wanderer
Wanderer
Одесса
150 куб.см.
2013, 5.000км
АльфаМото Road Wanderer 2013

Я являюсь владельцем данного мотоцикла уже год, за это время пробег составил 5000 км, не много так как долгое время находился вдали от мотоцикла. Где-то год назад решил присоединиться к мотообщественности, еще раньше "купил" категорию А. Так как опыта вождения двухколесных моторных сред читати відгук

Найбільш обговорювані моделі АльфаМото

нові відгуки про АльфаМото