Відгуки Rover

Роздумуєте над покупкою Rover? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Rover. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Rover, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (26 відгуків)

Оберіть модель Rover

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Rover? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Rover

Останні відгуки про автомобілі Rover

asFA
asFA
Rover 75
2.0 бензин, AT
2000, 240.000км
Rover 75 2000

Добрый день. пол года как продал своего Рувика:), решил впервые написать отзыв, так что не кидайтесь помидорами. Купил за не дорого, знал что есть в нем проблемы, но его красота меня поразила, решил брать, обещал сам себе что в случае чего я его починю и обслужу. Приехал домой, поставил в гара читати відгук

Тернополь
Rover 825
2.5 дизель, MT
1997, 300км
Rover 825 1997

Приобрёл это авто случайно в очень уезженом состоянии, как казалось. Но после нескольких настроек наладок и химчистки прокуренного салона авто засверкало. При большом пробеге к двигателю не было никаких претензий. Вся электроника и климат в идеале. Очень тихая в работе, достойная шумоизоляция, вроде читати відгук

Миха
Миха
Белая Церковь
Rover 75
1.8 бензин, MT
2000, 325км
Rover 75 2000

Доброе время суток всем кто читает этот отзыв. Вот решил и я написать - поделится своим мнением о 75-ом. Начну с того, что я его продал, точнее их, так как 75-тый у меня уже был, первый в базе (пустой) 3 года назад, его продал так как нужен был пикапчик на некоторое время. Позже купил опять 75-того, читати відгук

нові відгуки про Rover