Відгуки CFMOTO

Роздумуєте над покупкою CFMOTO? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників CFMOTO. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель CFMOTO, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 3.5 (3 відгуків)

Оберіть модель CFMOTO

Вам вже пощастило їздити на автомобілі CFMOTO? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки CFMOTO

Останні відгуки про автомобілі CFMOTO

Арсэн
Арсэн
Кадников
594 куб.см.
2015, 150км
CFMOTO Terracross 2015

У меня 6 лет был квадроцикл Polaris 500, захотел взять side-by-side. Я покатался на нескольких RZR и потом нашёл CF Moto Z6. Продавец говорил, что модель в принципе такая же, что и RZR. Купил новенький и пару раз покатался на нём, намотал 150 километров. Выглядит вездеход хорошо, и если кататься тол читати відгук

Аркадий
Аркадий
Тростянец
594 куб.см.
2014, 6.000км
CFMOTO Terracross 2014

Отличная машина за хорошие деньги. Лично я бы никогда не стал брать Polaris, у них неважный послужной список, как мне кажется. Для 600-кубового мотовездехода он достаточно мощный. Сборка у CF Moto очень хорошая по сравнению с другими китайскими машинами. Двигатели у них тоже отличные. Амортизаторы д читати відгук

AndreiIzVne
AndreiIzVne
500 куб.см.
2014, 600км
CFMOTO CF500 2014

Один из лучших квадроциклов, особенно если ездить по внедорожью, хорошо подходит для охотников. Ездил не давно на охоту с другом, именно на таком аппарате, я думал что в ближайшей хорошей луже или болоте мы застрянем и придется толкать или вызывать кого то, что бы вытащили. Но чуть позже все сомнени читати відгук

Найбільш обговорювані моделі CFMOTO

нові відгуки про CFMOTO