ТОВ «Вікрос Авто» — офіційний дилер Nissan в місті Кременчук з 1 грудня 2017 року.

Дилерський центр компанії «Вікрос Авто» включає в себе автосалон по вул. Майора Борищака, 19-Б та сервісний центр по вул. Велика Набережна, 65.

У демонстраційному залі автосалону площею 349 м2 представлений весь модельний ряд Nissan — Nissan Qashqai, Nissan X-Trail, а також новий Nissan Juke, з якими клієнти можуть познайомитися в комфортних умовах. Висококваліфіковані консультанти з продажу завжди готові надати відвідувачам повну і вичерпну інформацію про автомобілі, умови кредитування та страхування, а також допомогти в оформленні документів.

Станція технічного обслуговування автомобілів площею 500 м2 включає в себе 5 підйомників, пост діагностики ходової частини та електрообладнання,  розвал-сходження, пост шиномонтажу, кузовну та малярну ділянку, автомийку та склад запасних частин. Сервісна станція оснащена професійним обладнанням, що дозволяє проводити всі види технічного обслуговування автомобілів Nissan. Асортимент і наявність запасних частин дають можливість в найкоротші терміни здійснити необхідні регламентні та ремонтні роботи.

Для комфорту та зручності відвідувачів в дилерському центрі передбачена зона відпочинку з доступом в інтернет та дитячим куточком. У шоу-румі пропонується широкий вибір оригінальних аксесуарів, додаткового обладнання, шин, автокосметики та сигналізацій, які дозволять утсаткувати свій автомобіль з урахуванням індивідуальних побажань.

Усі клієнти дилерського центру зможуть оцінити нову якість, нові можливості сучасних автомобілів, а також дізнатись про спеціальні пропозиції та програми, що діють на сьогодні:

  • програма лояльності;
  • фінансова програма Nissan Finance;
  • программа знижок для корпоративних клієнтів;
  • программа Trade-In (заміна старого автомобіля на новий з доплатою);
  • сервісні акції з обслуговування клієнтів.
читать дальше

Контакты

www.nissan.net.ua
  1. «Вікрос Авто» (067) 403-34-43, (050) 333-50-30
    Кременчуг, вул. Майора Борищака, 19-Б