Спеціальна пропозиція «Колесо в зборі з вигодою»

Колесо в зборі на основі литого диска включає в себе власне литий диск (із центральним ковпачком і ніпелем), на який встановлена і збалансована зимова шина.

 

З 11 жовтня по 31 грудня 2021 року в офіційних дилерських центрах Renault пропонуємо Вам придбати колесо в зборі зі знижкою до 10% в залежності від моделі автомобіля.

Додаткова вигода - при купівлі комплекту коліс² в зборі Клієнт отримає БЕЗКОШТОВНО один сезон зберігання комплекту літніх шин / коліс в ШИННОМУ ГОТЕЛІ дилерського центру.

RENAULT DUSTER

Колесо в зборі RENAULT DUSTER складається з литого диска 16'' Rock, центрального ковпачка, ніпеля та зимової шини Nokian 215/65 R 16 102R Nordman RS2 SUV XL. Шина встановлена і збалансована.

 

RENAULT LOGAN

Колесо в зборі RENAULT LOGAN та RENAULT SANDERO складається з литого диска 15'' Voyage, центрального ковпачка, ніпеля та зимової шини 185/65 R 15 92R Nordman RS2 XL. Шина встановлена і збалансована.

 

RENAULT SANDERO STEPWAY

Колесо в зборі RENAULT SANDERO STEPWAY складається з литого диска 16'' Forest, центрального ковпачка, ніпеля та зимової шини Nokian 205/55 R 16 94R Nordman RS2 XL. Шина встановлена і збалансована.

 

записатися на сервіс

¹ Під «знижкою» маються на увазі знижки до 10% від роздрібної ціни на колесо в зборі у період дії спеціальної пропозиції. Перевірити належність деталі до асортименту, який включений до списку спеціальної пропозиції, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та рекомендовану вартість, яка діє в період спеціальної пропозиції, за артикулярним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Розмір знижки та вартість, яка діє в період спеціальної пропозиції, запчастин є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про встановлену дилером вартість робіт та запчастин, які діють в період спеціальної пропозиції, а також їх звичайну вартість дізнавайтесь безпосередньо в обраному дилерському центрі Renault. Пропозиція діє у всіх дилерських центрах Рено в Україні з 11.10.2021 по 31.12.2021 року, за наявності товару на складі. Кількість товару обмежена. Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображень товару використаних на сайті.

² Під комплектом коліс у зборі мається на увазі 4 литих диска з 4-ма центральними ковпачками і 4 ніпелями, на яких встановлені 4 збалансовані зимові шини.


Справка о компании Кий Авто Центр – Renault


Контакты: (044) 536-96-99, г. Киев, вул. Дніпровська набережна, 16а
Кий Авто Центр – RenaultКомпания «Кий Авто» - официальный дилер Renault в Украине, работает на украинском рынке с 1996 года.
перейти на страницу компании

Последние новости компании


Компанія Renault в Україні представляє оновлений Renault DusterКомпанія Renault в Україні представляє оновлений Renault Duster
З моменту дебюту в 2010 році Renault Duster підкорив більше 30 тис українців своєю надійністю і функціональністю.

Графік роботи дилерського центру Renault Кий Авто з 8.01 по 24.01Графік роботи дилерського центру Renault Кий Авто з 8.01 по 24.01
Поспішаємо повідомити, що з 8.01. по 24.01. відділ продажів Renault працює в online режимі.

Renault в Україні презентує абсолютно новий купе-кросовер Renault ArkanaRenault в Україні презентує абсолютно новий купе-кросовер Renault Arkana
Зустрічайте абсолютно новий купе-кросовер Renault ARKANA, який приваблює погляди і формує новий тренд в SUV-сегменті.