Santa Fe за спеціальною ціною в автоцентрі Паритет

В автоцентрі Паритет проходить акція, в ході якої ви можете придбати Santa Fe за спеціальною ціною.

 

Купуючи автомобіль, ви економите до 159 300 грн. Умови акції поширюються на комплектації Superior, Prestige та TOP Panorama.

Santa Fe - це поєднання агресивного спортивного дизайну і затишності. Автомобілі оснащуються дизельним агрегатом на 2,2 літра і восьмиступеневою коробкою передач. Доступних приводів два: передній і повний. Автомобіль оснащується сучасною мультимедійною системою і передовими опціями безпеки: HAC, ESC, ABS і іншими.

Спеціальні ціни такі:

 

Модель Hyundai Santa Fe доступна для покупки в розстрочку до 5 років під 0,01%. Ми пропонуємо пропонує скористатися найбільш вигідними кредитними умовами детальніше про програмі ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням.

Кількість авто, що беруть участь в акції, обмежена. Поспішайте придбати!

З усіх питань звертайтеся до відділу продажів автоцентру Паритет по тел: (044) 537-25-15 / (067) 247-85-67.

*Акції на автомобілі діє до 31 липня 2020 в автоцентрі Паритет на Автозаводській, 24 Ціна відповідає прайс-листу станом на 23.07.20. ПДВ враховано. Можливо отримати додаткову знижку в 2% в зазначених цінах знижка не порахована (необхідно уточнювати у відділі продажів Паритет по тел. (044) 537-25-15 / (067) 247-85-67 ). Вартість може бути змінена без попереднього інформування покупців.

Додатково в автоцентрі Паритет пропонуємо Вам:

  • Пройти тест-драйв на обраному Вами авто.
  • Скористатись послугою Trade-in (Трейд-ін).

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет»: Facebook Instagram YouTube 


Справка о компании Автоцентр «ПАРИТЕТ»

Автоцентр «ПАРИТЕТ»Автоцентр «ПАРИТЕТ» более 15 лет является официальным дилером HYUNDAI в Украине.
Регион: Киев. Контакты: (044) 537-25-15, (067) 247-85-67 , ул.Автозаводская, 24

Последние новости компании


Hyundai Kona с бензиновым мотором доступен для заказа в автоцентре Паритет!Hyundai Kona с бензиновым мотором доступен для заказа в автоцентре Паритет!
Кроссовер класса «В» Kona уже доступен для предзаказа в автоцентре Паритет на Автозаводской, 24.

Купить Hyundai Tucson с двигателем 1,6 CRDi можно в автоцентре Паритет!Купить Hyundai Tucson с двигателем 1,6 CRDi можно в автоцентре Паритет!
Не так давно мы анонсировали появление нового мотора в линейке двигателей самой популярной модели Hyundai Tucson. Теперь покупатели имеют возможность выбрать среди 4 вариантов силовых агрегатов, новичка дизельный двигатель 1,6 л.

New Hyundai Creta доступен для покупки в Автоцентре Паритет!New Hyundai Creta доступен для покупки в Автоцентре Паритет!
Украинские автолюбители получили возможность купить усовершенствованный вариант Hyundai Creta. Цена кроссовера – от 477 200 грн, доступно четыре комплектации. Новинка производится на индийском заводе компании Hyundai.