Придбай дизельний Renault Duster та обери свій подарунок

Шановні клієнти!

 

З радістю повідомляємо Вам, що в період з 3 по 31 липня 2020 року в нашому дилерському центрі діє спеціальна пропозиція на дизельні автомобілі Renault Duster 2020 р.в. в наявності.

Пропонуємо обрати Подарунок¹ на Ваш вибір:

  • Сплата 5% податку в пенсійний фонд при реєстрації автомобіля в СЦ МВС².
  • Безкоштовне Технічне обслуговування до 60000 км³.
  • Комплект аксесуарів на суму 20 000грн.⁴

Автомобілі Renault DUSTER 2020 р.в., які приймають участь в акції ⁵:

 

ОЗНАЙОМИТИСЬ З БАЗОВИМИ ОПЦІЯМИ Renault DUSTER НА САЙТІ

¹ Акція діє в ТОВ «Кий Авто Центр» і тільки на вказані автомобілі. За умови придбання автомобіля за кредитною програмою «Renault Бонус» та програмою Renault Лізинг Акція не розповсюджується і не сумується з корпоративною знижкою для юридичних осіб. Кількість авто обмежена. Термін дії акції може бути змінено.

² Надається знижка на автомобіль у розмірі вартості податку в пенсійний фонд (5% від вартості авто без ПДВ), але знижка не може перевищувати 20000 грн.

³ При придбанні разом з автомобілем пакету «Зручний сервіс» 3 роки або 100000 км пробігу безкоштовного ТО, повна вартість якого становить 35 107 грн., надається знижка 20000 грн., що відповідає безкоштовному ТО на 60000 км пробігу.

⁴ Клієнту надається можливість отримати комплект аксесуарів на суму 20 000 грн. Якщо клієнт бажає обрати додаткові аксесуари, що не входять до перерахованих комплектів, то решта сплачується окремо.

  • Комплект «Декор»: бокові захисні накладки на двері та колісні арки, комплект гумових килимків салону та багажника, комплект передніх та задніх бризковиків.

⁵ Вартість на автомобілі Renault Duster 2020 р.в., які приймають участь в акції, діє станом на 23.07.2020р.

* Вартість даного автомобіля з урахуванням встановлено комплекту аксесуарів "Декор". Деталі у менеджерів відділу продажів або за тел: (044) 536-96-99.


Справка о компании Кий Авто Центр - Renault

Кий Авто Центр - RenaultКомпания «Кий Авто» - официальный дилер Renault в Украине, работает на украинском рынке с 1996 года.
Регион: Киев. Контакты: (044) 536-96-99, , Днепровская набережная 16-А

Последние новости компании


Газобалонне обладнання RenaultГазобалонне обладнання Renault
Розрахунки експертів свідчать, що витрати на встановлення системи ГБО в автомобіль повністю окуплять себе вже через 25 000–30 000 км пробігу. З цього часу автомобіль почне «заробляти» кошти власнику. А скільки заробите ви? 81 копійку на кожному кілометрі!

В Україні стартують продажі Renault Logan і Renault Sandero з ГБОВ Україні стартують продажі Renault Logan і Renault Sandero з ГБО
Компанія Renault в Україні оголошує про старт продажів моделей Logan та Sandero з газобалонним обладнанням (ГБО).

Renault Кий Авто відкритий для відвідувачів і працює в online режимі!Renault Кий Авто відкритий для відвідувачів і працює в online режимі!
Раді повідомити, що ми відкриті для відвідувачів, але і працюємо online!