Час безпечного та індивідуального Hyundai!

Кращі ціни на Hyundai Elantra, Kona, Tucson и Santa Fe в автоцентрі Паритет до 31 березня. Пропонуємо скористатися спеціальною пропозицією на моделі Elantra, Kona, Tucson і New Santa Fe. Придбати ці автомобілі за вигідною ціною можна в автоцентрі «Паритет» на Авто-заводській, 24.

Офіційний дилер Hyundai в місті Київ, автоцентр Паритет оголошує про можливість придбання визнаних бестселерів марки, бізнес-седана Elantra, кросоверів Kona, Tucson і Santa Fe з вигодою від 30 100 до 120 900 гривень в залежності від моделі та комплектації. Онлайн консультування і презентація автомобіля, підбір кольору і комплектації, замовлення і покупка онлайн можлива через такі канали зв'язку: онлайн консультант на сайті https://paritet.com.ua/ua/, чат Viber, Telegram, відео-чат Viber: (067) 247-85-67

Бізнес-седана Elantra доступний в 2 модифікаціях: з бензиновим мотором об'ємом 1.6 літра, 6-ступінчастою МКПП або АКПП, або з бензиновим 2.0 літровим двигуном і 6-швидкісною АКПП.

Динамічний кросовер Hyundai Kona доступний з бензиновими турбомотором об'ємом 1.0 (працює в парі з 6-діапазонною МКПП) або 1.6 літра (взаємодіє з 7-швидкісним "роботом" DCT), переднім або повним приводом.

Спеціальна пропозиція на Hyundai Tucson поширюється на всі доступні на українському ринку модифікації моделі: з бензиновими двигунами 1.6 T-GDi (працює в парі з 7-ступінчастим "роботом" DCT) і 2.0 Nu (взаємодіє з 6-діапазонною МКПП або АКПП), а також дизельними 1.6 (комплектується 6-ступінчастою МКПП або 7-швидкісним "роботом" DCT) і 2.0 CRDi (працює в парі з 6-швидкісною АКПП) агрегатами.

Сімейний позашляховик New Santa Fe - це поєднання агресивного спортивного дизайну і затишності. Автомобілі оснащуються дизельним агрегатом на 2,2 літра і восьмиступінчас-тою коробкою передач. Доступних приводів також два: передній і повний. Автомобіль оснащується сучасною мультимедійною системою і передовими опціями безпечно-сти: HAC, ESC, ABS і іншими.

Уточнення щодо питань розстрочки або наявності авто звертайтеся за телефонами в відділ продажів: (044) 537-25-15 / (067) 247-85-67.

* Акція на автомобілі діє до 28 лютого 2020 на автомобільному центрі «Паритет». Ціна від-повідає прайс-листу станом на 25.02.20. ПДВ враховано. Вартість може бути змінена без попереднього інформування покупців.

Додатково в автоцентрі Паритет пропонуємо Вам:

  • Пройти тест-драйв* на обраному Вами авто.
  • Скористатись послугою Trade-in (Трейд-Ин).

Ми завжди дбаємо про Вас та Ваш час! Разом з нами володіти автомобілем Hyundai буде комфортно!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет»: Facebook Instagram YouTube


Справка о компании Автоцентр «ПАРИТЕТ»

Автоцентр «ПАРИТЕТ»Автоцентр «ПАРИТЕТ» более 15 лет является официальным дилером HYUNDAI в Украине.
Регион: Киев. Контакты: (044) 537-25-15, (067) 247-85-67 , ул.Автозаводская, 24

Последние новости компании


Hyundai Kona с бензиновым мотором доступен для заказа в автоцентре Паритет!Hyundai Kona с бензиновым мотором доступен для заказа в автоцентре Паритет!
Кроссовер класса «В» Kona уже доступен для предзаказа в автоцентре Паритет на Автозаводской, 24.

Купить Hyundai Tucson с двигателем 1,6 CRDi можно в автоцентре Паритет!Купить Hyundai Tucson с двигателем 1,6 CRDi можно в автоцентре Паритет!
Не так давно мы анонсировали появление нового мотора в линейке двигателей самой популярной модели Hyundai Tucson. Теперь покупатели имеют возможность выбрать среди 4 вариантов силовых агрегатов, новичка дизельный двигатель 1,6 л.

New Hyundai Creta доступен для покупки в Автоцентре Паритет!New Hyundai Creta доступен для покупки в Автоцентре Паритет!
Украинские автолюбители получили возможность купить усовершенствованный вариант Hyundai Creta. Цена кроссовера – от 477 200 грн, доступно четыре комплектации. Новинка производится на индийском заводе компании Hyundai.