Сервісна акція Hyundai - Готуємося до весни всього за 150 грн.!

До 08 березня всі власники Hyundai можуть скористатися вигідною пропозицію на діагностику та перевірку авто по 8 пунктам в автоцентрі «Паритет» на Автозаводській, 24.

 

Якщо ви активний і відповідальний користувач свого авто, то напевно знаєте, що проходити сезонну перевірку автомобіля дуже важливо! Тому ми підготували для всіх власників авто Hyundai спеціальну акцію і знизили регулярну вартість перевірки авто по 8 пунктам до 150 грн .:

 1. Діагностика ходової
 2. Діагностика гальмівної системи
 3. Діагностика світлових приладів
 4. Перевірка рівня масла в двигуні
 5. Перевірка рівня и якості охолоджуючої і гальмівної рідини
 6. Перевірка щіток склоочисника
 7. Перевірка тиску в шинах
 8. Замір температури кондиціонера

Додатково до вигідною вартості на діагностику ми надаємо приємний бонус у вигляді знижки 10% на роботи і матеріали для усунення несправностей, виявлених під час діагностики.

І не варто забувати про приємні дрібниці, які зроблять ваш автомобіль більш комфортним! У нашому автоцентрі ви завжди можете знайти оригінальні аксесуари та запчастини на ваш Hyundai за доступними цінами!

 • Килимки - від 750 до 1700 грн.
 • Щітки - від 350 до 980 грн.
 • Зимовий омивач - від 108 до 170 грн.
 • Щітка скребок телескопічна 160 грн.
 • Секретні гайки - 999 грн.
 • Вішалка для одягу - 1800 грн.

Запис на сервісне обслуговування, а також уточнення питань акції звертайтеся за телефонами в відділ сервісного обслуговування: (044) 537-25-19 / (067) 239-87-86.

Акція діє в період з 19 лютого по 08 березень 2020 року. Ціни вказані станом на 19.02.2020 та можуть бути змінені без попереднього інформування клієнта.

Додатково в автоцентрі Паритет пропонуємо Вам:

 • Пройти тест-драйв* на обраному Вами авто.
 • Скористатись послугою Trade-in (Трейд-Ін).

Ми завжди дбаємо про Вас та Ваш час! Разом з нами володіти автомобілем Hyundai буде комфортно!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет»: Facebook Instagram YouTube 


Справка о компании Автоцентр «ПАРИТЕТ»

Автоцентр «ПАРИТЕТ»Автоцентр «ПАРИТЕТ» более 15 лет является официальным дилером HYUNDAI в Украине.
Регион: Киев. Контакты: (044) 537-25-15, (067) 247-85-67 , ул.Автозаводская, 24

Последние новости компании


Hyundai Kona с бензиновым мотором доступен для заказа в автоцентре Паритет!Hyundai Kona с бензиновым мотором доступен для заказа в автоцентре Паритет!
Кроссовер класса «В» Kona уже доступен для предзаказа в автоцентре Паритет на Автозаводской, 24.

Купить Hyundai Tucson с двигателем 1,6 CRDi можно в автоцентре Паритет!Купить Hyundai Tucson с двигателем 1,6 CRDi можно в автоцентре Паритет!
Не так давно мы анонсировали появление нового мотора в линейке двигателей самой популярной модели Hyundai Tucson. Теперь покупатели имеют возможность выбрать среди 4 вариантов силовых агрегатов, новичка дизельный двигатель 1,6 л.

New Hyundai Creta доступен для покупки в Автоцентре Паритет!New Hyundai Creta доступен для покупки в Автоцентре Паритет!
Украинские автолюбители получили возможность купить усовершенствованный вариант Hyundai Creta. Цена кроссовера – от 477 200 грн, доступно четыре комплектации. Новинка производится на индийском заводе компании Hyundai.