До уваги поціновувачів автомобілів Honda!

З 20.11.2019 ПО 31.12.2019

ПОДАРУНКИ ПРИ ПРИДБАННІ АВТОМОБІЛІВ HONDA CR-V 1.5 TURBO ТА HONDA HR-V

 

Новий автомобіль – це завжди особлива та незабутня подія, передчуття змін з ноткою радісного хвилювання. За 27 років досвіду, після продажів десятків сотень машин, офиційний дилерський центр «Дніпро Мотор Інвест» усвідомлюємо усю важливість цього моменту, саме тому, напередодні новорічних свят, підготував особливі подарунки кожному новому власнику автомобілів Honda CR-V та HR-V!

При придбанні автомобіля Honda CR-V 1.5 turbo гарантовані подарунки:

КОМПЛЕКТ ЗИМОВИХ ШИН ТА СЕРТИФІКАТ НА БЕЗКОШТОВНУ ПРЕМІУМ-ПОСЛУГУ НАНОКЕРАМІКИ

 

При покупці автомобіля HR-V гарантований подарунок:

СЕРТИФІКАТ НА БЕЗКОШТОВНУ ПРЕМІУМ-ПОСЛУГУ НАНОКЕРАМІКИ

Нанокераміка – один з преміальних методів захисту кузова автомобіля від подряпин, сколів, корозії, іржі. Метод, який надає блиску і гладкості лакофарбовому покриттю, зберігаючи ідеальну зовнішність нового автомобіля!

Детальніше у фахівців автосалону за номерами:

+38 044 205 59 77

+38 095 278 9565 (Адміністратор автосалону)

Або залиште Ваше звернення у формі зворотнього зв’язку на сайті


Справка о компании Автоцентр Honda - Днипро Мотор Инвест

Автоцентр Honda - Днипро Мотор ИнвестАвтоцентр Honda ПрАТ «Дніпро Мотор Інвест» – один з найбільших та найсучасніших автоцентрів як в Україні, так і в Європі. ДМІ надає повний спектр послуг, бренду Honda: Продаж та обслуговування автомобілів та мотоциклів Honda.
Регион: Киев. Контакты: (044) 205-59-77, (044) 205 59 66 , ул. Якутская, 14

Последние новости компании


Актуальный модельный Honda в Украине, который Вы могли пропустить!Актуальный модельный Honda в Украине, который Вы могли пропустить!
Каков актуальный модельный ряд Honda в Украине и почему стоит посетить салон официального дилера «Днипро Мотор Инвест» читайте подробнее

Honda Jazz Hybrid! Долгожданная новинка уже в Украине!Honda Jazz Hybrid! Долгожданная новинка уже в Украине!
Jazz доступен с плагин-гибридной силовой установкой и обновленной внешностью.

Honda Jazz Hybrid в в официальном дилерском центре «Днипро Мотор Инвест»Honda Jazz Hybrid в в официальном дилерском центре «Днипро Мотор Инвест»
Как же быстро летит время. Недавно мы могли только представлять, каким будет Honda Jazz Hybrid? Как он будет выглядеть? Какие у него будут характеристики? Какая цена?