Завітай на Осінній Сервіс Тойота!

в Тойота на Столичному з 15 жовтня по 30 листопада 2019 року

 

Літо закінчилося, але той, хто вважає, що осінь - пора зневіри і смутку, просто ніколи не сидів за кермом Toyota. Разом з улюбленим автомобілем так приємно порадіти теплим і сонячним дням, прїхатися за місто і послухати, як шарудить під колесами листя... Дозвольте собі гарний настрій цієї осені!

Тойота на Столичному підготувала для Вашого автомобіля сезонні роботи за спеціальною ціною, а також знижку 200 грн при оформленні полісу добровільного страхування ОСАГО у термін проведення акції «Осінній сервіс Toyota»:

1. Роботи з шиномонтажу:

 

*без урахування вартості витратних матеріалів для балансування

** автомобілі Toyota Yaris, Auris, Corolla, Verso, Avensis, Prius, Camry, GT86

*** автомобілі Toyota RAV4, Venza, Highlander, Land Cruiser Prado, Land Cruiser 200, Hilux

2. Комплекс діагностичних та профілактичних робіт:


Спеціальна пропозиція діє в ТОВ «Автосаміт на Столичному», що знаходиться за адресою: Столичне шосе, 90, 03045, м. Київ, Україна, з 15 жовтня по 30 листопада 2019 року для фізичних осіб.

На вартість робіт за спеціальною пропозицією не розповсюджуються інші постійні або разові знижки клієнта.


Справка о компании Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном»

Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном»Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном» - новый официальный дилерский центр TOYOTA. Компания является структурным подразделением лидера украинского автомобильного рынка Корпорации «УкрАВТО».
Регион: Киев. Контакты: (044) 201-30-30, , Столичное шоссе, 90

Последние новости компании


Новый С-HR доступен для заказаНовый С-HR доступен для заказа
в Тойота на Столичном с поддержкой Apple CarPlay и Android Auto

В Тойота на Cтоличному розпочато прийом попередніх замовлень на Toyota Camry HybridВ Тойота на Cтоличному розпочато прийом попередніх замовлень на Toyota Camry Hybrid
В Тойота на Столичному вже можна замовити новий автомобіль Toyota Camry Hybrid та провести тест-драйв.

В Україні відкрито попередній прийом замовлень на нову Toyota CorollaВ Україні відкрито попередній прийом замовлень на нову Toyota Corolla
З 5 лютого 2019 в Тойота на Столичному вже можна попередньо замовити нову Toyota Corolla 12-го покоління. Нові автомобілі очікуються в Україні вже у березні.