Комфортне літо з Тойота на Столичному

Скористайтеся послугами з очищення та догляду за системою кондиціонування автомобіля.

 

Завітай в Тойота на Столичному з 01 по 30 червня 2019 року та скористайся перевагами. Саме для Вас ми підготували спеціальні ціни на:

  • діагностику системи кондиціонування,
  • антибактеріальну чистку системи кондиціонування,
  • бактерицидну чистку системи кондиціонування.

А також встановили привабливі ціни на фільтри салону (звичаний та вугільний). Придбай в Тойота на Столичному фільтри салону за спеціальною ціною!

Роботи з обслуговування системи кондиціонування за спеціальною пропозицією

 

*без урахування вартості мастила та хладагенту необхідного для дозаправки системи (Холодоагент (0,1кг) 48,63 грн, Мастило компресора кондиціонера ND-8 (за 10мл) 160,74 грн)

Звичайний повітряний фільтр салону Toyota від 390 грн.

Виготовлений із високоякісного нетканого матеріалу, повітряний фільтр салону допомагає утримати забруднювальні речовини, перш ніж вони потрапляють в салон автомобіля.

 

Вугільний повітряний фільтр салону Toyota від 948,76 грн.

Виготовлений з того ж матеріалу, що і стандартний фільтр, але оснащений додатковим шаром активованого вугілля, що підвищує його ефективність в утриманні забруднюючих речовин, в тому числі алергенів і вихлопних газів.

 

 


Справка о компании Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном»

Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном»Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном» - новый официальный дилерский центр TOYOTA. Компания является структурным подразделением лидера украинского автомобильного рынка Корпорации «УкрАВТО».
Регион: Киев. Контакты: (044) 201-30-30, , Столичное шоссе, 90

Последние новости компании


В Тойота на Cтоличному розпочато прийом попередніх замовлень на Toyota Camry HybridВ Тойота на Cтоличному розпочато прийом попередніх замовлень на Toyota Camry Hybrid
В Тойота на Столичному вже можна замовити новий автомобіль Toyota Camry Hybrid та провести тест-драйв.

В Україні відкрито попередній прийом замовлень на нову Toyota CorollaВ Україні відкрито попередній прийом замовлень на нову Toyota Corolla
З 5 лютого 2019 в Тойота на Столичному вже можна попередньо замовити нову Toyota Corolla 12-го покоління. Нові автомобілі очікуються в Україні вже у березні.

В Украине открыт прием предзаказов на новый Toyota RAV4В Украине открыт прием предзаказов на новый Toyota RAV4
14 января 2019 официальный дилер Toyota в Украине - Тойота на Столичном начал прием заказов на Toyota RAV4 пятого поколения. Новые кроссоверы ожидаются в Украине уже в феврале.