Вигідний лізинг на авто Renault від ОТП Лізинг

Renault разом з ОТП Лізинг підготували супер пропозицію для представників малого та середнього бізнесу на базі кредитної лінії EU4Business-EBRD з грантом від Європейського Союзу: -10% на придбання Renault Master і Renault Dokker Van за рахунок гранту від ЄС.

 

Успішне ведення бізнесу вимагає регулярного фінансування та витрат на його оновлення. Велику кількість коштів власники бізнесу витрачають на купівлю та утримання засобів виробництва, щоб забезпечити його безперебійність та прибутковість.

З метою сприяти оновленню засобів виробництва, в рамках програми фінансування ЄБРР, власники малого та середнього бізнесу мають можливість отримати 10% повернення коштів від суми фінансування на свій рахунок за кошти Ініціативи ЄС «EU4Business». Супер пропозиція поширюється на найбільш популярні та практичні моделі, які слугують надійними помічниками для бізнесу - Renault Master та Renault Dokker Van.

Заявку на отримання позик та грантів можуть подати індивідуальні підприємці, підприємства малого та середнього бізнесу:

  • з кількістю працівників менше ніж 250 осіб та з річним обігом менше ніж 50 млн євро;
  • місцем реєстрації та основним місцем проведення господарської діяльності яких є Україна;
  • не менш як 51% статутного капіталу яких є приватною власністю;
  • які не включені ЄБРР до списку фізичних та юридичних осіб, котрі не мають права бути стороною контракту, що фінансується ЄБРР.

Кредитна лінія EU4Business-EBRD – частина ініціативи ЄС. Грантова допомога складає 10% від суми фінансування та фіксується в євро за курсом Національного Банку України на дату підписання договору фінансового лізингу (при цьому сума гранту не може перевищувати 10% вартості обладнання без урахування ПДВ). Після успішного проходження перевірки проекту протягом трьох місяців компанія отримує грант (фіксована сума гранту в євро перераховується в гривню за поточним комерційним курсом та сплачується на рахунок компанії в гривні).

ОТП Лізинг пропонує завжди вигідні рішення для зростаючого бізнесу, який має потребу у автомобілях. Програма Renault Leasing пропонує найкращі рішення юридичним особам, які дозволять отримати будь-яке авто з модельного ряду Renault. ОТП Лізинг – частина Європейської фінансової групи OTP Group, яка входить до складу Українського об’єднання лізингодавців з 2008 року та бере активну участь в популяризації лізингу в Україні. Автопарк компанії налічує більше 6000 автомобілів.

4-й рік поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.


Справка о компании Кий Авто - Renault

Кий Авто - RenaultКомпания «Кий Авто» - официальный дилер Renault в Украине, работает на украинском рынке с 1996 года.
Регион: Киев. Контакты: (044) 536-96-99, , Днепровская набережная 16-А

Последние новости компании


Новий Renault Kadjar – виразний кросовер!Новий Renault Kadjar – виразний кросовер!
Дизайн нового Renault Kadjar став ще динамічнішим і сучаснішим.

Встречайте новый Renault Duster в УкраинеВстречайте новый Renault Duster в Украине
Новый Renault Duster приятно удивит своих поклонников и заставит говорить о себе всех любителей путешествий, ведь изменения коснулись в первую очередь дизайна.

Легендарные модели Renault соревнуются за победу в конкурсе «Автомобиль года в Украине»Легендарные модели Renault соревнуются за победу в конкурсе «Автомобиль года в Украине»
С 27 ноября по 8 января каждый гражданин Украины может проголосовать за лучший легковой автомобиль года, кроссовер года, лучшие авто в классах, а также выбрать наилучшего из претендентов в номинации - Соотношение цена-качество и Дизайн.