Заощаджуй з розумом – купуйте VW New Touareg TDI та отримуй КАСКО на 12 місяців!

Вишуканий позашляховик нового покоління. Він поєднує надзвичайний комфорт, м’якість та інноваційність. Volkswagen New Touareg підкорює з першого погляду і відкриває нові шляхи. Про нього можна мріяти, а можна вигідно придбати та гарантовано отримати КАСКО на 12 місяців*.

 

Обирайте Новий Volkswagen Touareg із акційного списку та гарантовано отримуй КАСКО:

 

З радістю оголошуємо спільну акцію PFG Ukraine та Порше Україна, умови якої наступні:

 

Купівля у салоні «КарпатиАвтоцентр» буде для Вас надзвичайно приємною та зручною, адже у Вас є можливість отримати авто в кредит з мінімальним першим внеском, прозорими та доступними відсотковими ставками і без прихованих комісій.

А також, скористатись послугою Trade-In - технічний стан та вартість Вашого попереднього автомобіля оцінить менеджер з продажу автомобілів з пробігом Das WeltAuto абсолютно безкоштовно, вартість Вашого автомобіля може бути кредитним внеском!

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» м. Чернівці вул. Енергетична 2В тел. (0372) 543 888, 050 374 44 55.


Справка о компании КарпатиАвтоцентр

КарпатиАвтоцентрОфіційний дилер Volkswagen автосалон «КарпатиАвтоцентр» в Західному регіоні, Чернівцях та Чернівецькій області. Основний напрямок діяльності офіційного дилера Volkswagen - продаж легкових і комерційних автомобілів Volkswagen.
Регион: Черновцы. Контакты: (050) 374-44-55, (0372) 54-38-88 , вул. Енергетична, 2В

Последние новости компании


The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!
З радістю повідомляємо Вам про старт продажу нової моделі серії CrafterNF! Новий Crafter увібрав у себе всі риси нового легковпізнаного дизайну.

В автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за  найвигіднішою пропозицієюВ автосалоні «КарпатиАвтоцентр» являються автомобілі за найвигіднішою пропозицією
В рамках проекту «Автомобіль тижня» у Вас є унікальна можливість стати власником стильного та надійного Volkswagen Touareg в комплектації Premium Life.

В автосалоні КарпатиАвтоцентр стартують продажі VW AmarokВ автосалоні КарпатиАвтоцентр стартують продажі VW Amarok
Ми раді повідомити Вас про те, що в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» СТАРТУЮТЬ продажі довгоочікуваної моделі Volkswagen Amarok HL Volcano з потужним дизельним мотором 3.0, 8-ми ступеневою автоматичною коробкою передач та з постійним повним приводом.