Відгуки Yamaha

Роздумуєте над покупкою Yamaha? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Yamaha. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Yamaha, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (28 відгуків)

Оберіть модель Yamaha

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Yamaha? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Yamaha

Останні відгуки про автомобілі Yamaha

Мироновка
125 куб.см.
2017, 5.000км
Yamaha YBR 2017

Купив в автосалоні 2018 році. Використовую в поїздках на роботу 6 км по трасі. Якість збірки висока. Має не дуже потужний двигун, але на заявлені відповідає. В місті дуже зручно використовувати. По трасі приємна їзда. В цілому подобається для спокійної їзди. Приємно працює двигун. Дуже подлба читати відгук

Костя
Костя

Винница
Yamaha Jog
49 куб.см.
2000
Yamaha Jog 2000

Продал неделю назад (((. За пять лет эксплуатации в супержестком режиме в основном по бездорожью только приятные впечатления! Теперь по порядку, итак: покупал Ямаху джог поше уже подержаным с рук у знакомого хлопца, который привез партию свежих скутеров из Одессы.Выбор был небольшой: Сузуки летс (не читати відгук

Роман
Роман
Воронеж
Yamaha MT
847 куб.см.
2015, 560км
Yamaha MT 2015

Наконец эмоции поутихли, прошла уже целая неделя владения данным мотоциклом. Из 7-ми дней катался 6-ть. Пробег на данный момент всего 560 км. Мотоцикл все еще на обкатке. Выше 6 тысяч крутить не рекомендуется, чему собственно я и придерживаюсь. По самому мотоциклу - гудят 3-я и 6-я передачи. Причем  читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Yamaha

Yamaha Grizzly