Відгук Volvo XC90 2006 2.4 turbo дизель механічна

Рік, пробіг: 2006, 159.000 км
КПП, привід: мех., повний
Компл.: summum
Кузов: універсал, 5 дв.

Маю вже саме цю модель 4 роки. Задоволений майже на 100%... Звичайно окрім ціни й майбутнього ремонту... Не дуже дешево, але якість й безпека коштує завжди добре. Тим хто вважає це авто монстром - позашляховиком, то помиляється. Це авто створене для комфортного пересування сім'єю... від 5 до 7 осіб (моє авто має 7 місць). Саме мій "кобель", як називає його жружина, має 2.4л/185 к.с... й споживає у середньому на українському дизелі 7.0-7.1л/100км... німецького споживає 7.5-7.8л/100км. При швидкості 180к/год враження що пливеш крейсером. Я не екстремал й не соня, тому це авто саме для мене... Бездоріжжя* у межах розумного) долає спокійно бо я знаю й не забуваю, що це універсал, а не справжній позашляховик.

Комфортний, достатньо потужний, вмісткий... непогано тримається на дорозі навіть у Тернопольський області. Не раджу взувати у дешеві чоботи... більш а ніж 17" також не варто... коштує дорожче й є шанс побити диски. 235/60/18... 235/65/17.

Швидке засмічування передніх гальм, 15-20т км й треба чистити бо писк страшний, на 15-20т км може споживати до 4л моторного мастила.

Порада покупцеві: На смак й колір... але я цілком задоволений... тим більш що було з чим порівнювати.

Обговорити відгук про Volvo XC90 2006

siecento

А диски с пропилом поставить и колодки органические поменять на ATE Ceramec или PowerStop с добавлением керамики-"бэз шуму ы пыли!".Решение проблемы и забыть на 150 тыс!Плюс температурный режим колодок на 300 градусов выше-горные перевалы под газ проходить!

Украина, Донецк
01.12.2008

Покупал авто как компромис между реальным внедорожником типа Патруля и кроссовером типа Х 5 и не жалею. По трассе с расходом 13 литров 210 км\ч летит легко и комфортно - нет кивков и кренов присущих п читати відгук

15.05.2008

Привет всем автолюбителям и не любителям авто. В очередной раз пишу отзыв об опыте владения автомобилем. В сентябре 2007 года обратился в компанию «АвтоГора» и мне посоветовали приобрести Вольво ХС 90 читати відгук

Продаж б/у Volvo XC90

Volvo XC90 2017 Volvo XC90 27700$ 2017