Відгук ВАЗ 2108 1992 1.3 бензин механічна

ВАЗ 2108

Рік, пробіг: 1992, 110.000 км
Компл.: самара
Кузов: купе, 3 дв.

Купив собі 8-ку то не перша машина але так ся стало, на роботк 3 км стане їздити. Стан в мене бомбезний не бита але передута всі кенти хвалять, купив на базарі чисто випадково. Авто експортове всі наклейки по німецьки зборка салону краща ніж в ссср. Для наших доріг кращого нема запчастини копійки. Правда я ще ніц не міняв але всі так кажуть. Далеко не поїдеш бо стрьомно, а так пару км за місто і по місту можна їздити, розхід не великий по трасі десь 6 по місту біля 8л.

дешева в ремонті.

скрипить, рипить, трясеться пласмаса.

Порада покупцеві: її ціна має бути до 2500 у.о зроблена і такого року як в мене, для пацана і дєда супер авто.

Обговорити відгук про ВАЗ 2108 1992

ВАЗ 2108

Наталья
21.04.2008

Это то, что надо для начинающего автолюбителя.Особенно для того, у кого нет особенно денег, а ездить очень хочется или очень надо. Получила права, не знала, что купить. Знакомый сказал, так как ты езд читати відгук

Макс
12.08.2012

Восьмерка мое первое авто, до этого имел дело с ремонтом советского автопрома, так что проблем с эксплуатацией не возникло. Взял ее за недорого в плачевном состоянии, пришлось работать с кузовом (вари читати відгук

Продаж б/у ВАЗ

ВАЗ 2106 1992 ВАЗ 2106 640$ 1992