Відгук ВАЗ 2107 2005 механічна

03.07.2010

Рік, пробіг: 2005, 71.000 км
КПП, привід: мех., задній
Двигун:

Сімка була моїм першим авто. Придбала в автосалоні. Через брак досвіду передпродажну підготовку не прослідкували. Через 2000 км. приїхали на ТО зі списком недоробок (брак датчика бензину, скрип обшивки дверей, погано працював замок на багажнику і т.д.). Жодна з них не була виконана і взагалі сказали. що то забагато як для машини з таким пробігом. За час експлуатації міняли масло, фільтри, двіччі рокера і розпредвал (наскільки я запам'ятала назви). Також замінили підшипники в передньому колесі і амортизатори. Машина використовувалась щодня і далеко не на ідеальних дорогах) Максимальна швидкість 130 при 3, 5 тисячі оборотів. В осному тримала 3000 оборотів і більше ніколи не намагалась вижати більше. В цілому дуже задоволена. Зараз пустила впродаж і хочу купити Пріору.

Просторий салон, дешеві запчастини, доступна ціна

вкрай незадовільна шумоізоляція

Порада покупцеві: Уважно оглянути перед купівлею

Обговорити відгук про ВАЗ 2107 2005

Да с датчиком бензина у меня тоже фигня

Як для жінки досить не погано. Всі зауваження вірні. Прошу розцінювати як комплімент.

Артур

даволен, недорогая и очень дешовая в обслуживании. Хорошое соотношение цена - качество. В любом случае новое есть новое. Я езжу окуратно, по нормальным дорогам - проблем нет.

Ozz1

А бензонасос коли міняли (2 роки макс. служить)?

Лариса

Бензонасос взагалі не міняли) Не було проблем) Датчик лише глючив.

Ozz1

Шарові нижні на пер. колесах теж через 20000 км - міняти пора!

Ozz1

Сальники клапанів (з нашою х...ю бензою) черерез 20000 км міняти приходиться. А самі клапана та карб через кожних 5-10 тис.км підрегульовувати треба!

Уже 4 года в меня семерка. Сложных проблем с ней не было (замок зажигания,датчик бензина, через ху...овый бензин чаще делав карбюратор,поменял свечи зажигания,брони провода). Ездил только раз 140 км/час спешил,в основном 100. Машина слушается на трасе. Проехал 31 тысячу км. то шарова в отличному состоянию. Как на такую цену,то машина супер!с ней не было (замок зажигания,датчик бензина, через ху...овый бензин чаще делав карбюратор,поменял свечи зажигания,брони провода). Ездил только раз 140 км/час спешил,в основном 100. Машина слушается на трасе. Проехал 31 тысячу км. то шарова в отличному состоянию. Как на такую цену,то машина супер!

dreammaker

интересует какой расход бензина на карбюраторной семерке 2005-2006гг.?

Мимо шел

я после своей славуты сел в 2107 как в танк! да простят меня любители классики, но это что то с чем-то, не могу описать - столько негатива! одни тормоза чего стоят.но 3 вещи мне понравились. зеркала (в славуте "ладошки" посадка (большой проем двери) и мягкость. но все остальное - простите это каменный век!

ger0nim0
Украина, Донецк
30.11.2007

Когда нужна машина за 5 тыс у.е. сначала смотришь в сторону иномарок, но так получилось что нам досталась нулячая семерочка.В принципе, машина приятно удивила. читати відгук

Николай
16.02.2008

В конце 2005 года намучившись с иномаркой (старый японский унитаз) купил новый ВАЗ 21074 ижекторный, 50000 прошел без ремонтов, менял только тормозные колодки, заливаю только синтетику , на сегодняшни читати відгук

Продаж б/у ВАЗ

ВАЗ 2106 1992 ВАЗ 2106 640$ 1992