Відгуки Урал

Роздумуєте над покупкою Урал? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Урал. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Урал, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 3.5 (7 відгуків)

Оберіть модель Урал

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Урал? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Урал

Останні відгуки про автомобілі Урал

Пётр
Пётр
Сумы
Урал Турист
640 куб.см.
1990, 33км
Урал Турист 1990

Эксплуатирую «Урал» ИМЗ 8.103-10 = 23 года. Объездил на нём весь Союз и не только. Хороший помощник и трудяга. Отличный транспорт для тех, кто ещё умеет держаться в седле, кому не нужен усилитель, чтобы повернуть руль, кто не боится расстаться с подушкой безопасности, кто любит открытую дорогу. Помо читати відгук

Воронеж
750 куб.см.
2003, 36.200км
Урал Соло 2003

Приобрел я Урал Соло Классик, на котором был новый мотор 750 где-то зимой 2003 года. До того момента в моем распоряжении был обычный Соло с двигателем 650, которым в принципе я был доволен. Соло Классик на меня произвел впечатление, так как на нем имелось много улучшений. К ним можно отнести вилку « читати відгук

Ветер
Ветер
Краснодар
749 куб.см.
2004, 26.000км
Урал Волк 2004

Когда мое желание ездить достигло того момента, что ждать уже было невозможно, я решил приобрести мотоцикл. Со стилем я долго не разбирался, решено было давно – чоппер. Японские мотоциклы по ряду причин внимание не привлекали, поэтому выбор пал на Урал «Волк». Весь первый сезон привыкал к мото читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Урал

нові відгуки про Урал