Відгуки Triumph

Роздумуєте над покупкою Triumph? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Triumph. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Triumph, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 5 (4 відгуків)

Оберіть модель Triumph

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Triumph? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Triumph

Останні відгуки про автомобілі Triumph

Марк
Марк
1600 куб.см.
2011, 37.600км
Triumph Thunderbird 2011

Чистокровный англичанин из Хинкли. Аристократ ))). С прекрасной родословной - его прапрадед возил Марлона Брандо во время съемок Дикаря. Два года подряд круизер года по версии американских журналов. Господа (и дамы конечно же!), рад вам представить - Буревестник! Вот и еще одной осуществленно читати відгук

Mirage
Mirage
Санкт-Петербург
800 куб.см.
2012, 11.000км
Triumph Tiger 2012

Как же я рад, что он у меня есть! На данный момент его пробег составляет почти 11 тысяч километров, бОльшую часть из них – это «трип» по Норвегии, остальное – это прохваты выходного дня и немногочисленные прохваты по городу (ну не люблю я бесцельное катание по городу). Итак, начнём: Посадка: В читати відгук

safro78
safro78
Москва
1050 куб.см.
2009, 28.000км
Triumph Tiger 2009

Первым мото в Москве у меня стал Kawasaki Versys 650. Очень радовал своей универсальностью, лёгкостью, экономичностью и неприхотливостью. Но по мере роста навыков стало не хватать тех 64-х лошадок. Особенно, когда с 2-м номером. И стал я искать что-то такое же, но по-мощнее... И увидел одно единс читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Triumph

Triumph Bonneville