Відгук Toyota RAV4 2016 2.2 turbo дизель автоматична

Володимир
Володимир

24.10.2016

Рік, пробіг: 2016

Витрата пального по місту: 12.0 л/100км, по трасі: 8.0 л/100км, середній: 10.0 л/100км

Машина моєї знайомої.. Вирішив написати відгук з точки зору пасажира..).
Маршрут нашої поїздки Київ-Полтава (+ по Полтавській обл.) - Київ (сумарно майже 800 км) За час поїздки виявив для себе і плюси і мінуси...

ПЛЮСИ:

* Просторий салон, здоровий багажник.
* Гарна комплектація (в нашому випадку): 2-х зонний клімат, шкіряні сидіння з підігрівом (і передні і задні), спинка заднього дивана регулюються по наклону спинки, ксенон, автоматичне закриття багажника і тд..
* Рєзвий мотор (дизель) і достатньо шустрий автомат..
* Машина добре тримає дорогу (в тому числі на високих швидкостях).
* Не пробивна підвіска (заточена більше під асфальт, ніж під бездоріжжя).

МІНУСИ:

* специфічний дизайн "морди" авто.. (на любителя)).
* звук мотора після 3000 об/хв надто гучно чути в салоні (дизель).
* шум від вітру на високих швидкостях (після 140-150 км/год).. Думаю одна з причин шуму - великі дзеркала заднього виду..
* на рівному асфальті підвіска здається досить комфортною, трошки "потряхує на ямках", при цьому шуму від неї не має.. АЛЕ, на "грунтовці" - підвіска надто жорстка, в салоні хитає як "корабль під час шторму")).
* НЕ має підсвітки багажника!!! ЯК ТАК?? Зекономили??) При цьому кришка багажника відкривається і закривається автоматично сама!) Не розумію цієї логіки..
* спереду досить специфічна ергономіка (нижній ряд кнопок на панелі - не видно).. Теоретично, до цього можна звикнути..
* по салону багато ніш для дрібниць, але немає куди покласти телефон (щоб він був у видимості для зору) Чи я придираюсь?)).
* дизельна версія дорогувата (від 31 тис. до 41 тис $).

Порада покупцеві: Добрий апарат для їзди по місту і на довгі дистанції (по асфальту).. На середнє і тим паче на серйозне бездоріжжя - думаю краще не лізти.. Максимум - в ліс на пікнік, по сухому грунту).

Обговорити відгук про Toyota RAV4 2016

Slavik0080

12 по городу,это тапку от пола не отпускали?

Slavik0080, ну прогріви, трохи пробки і середній темп їзди.. Якщо економить, повідключать лишні прибори, то думаю в 10 л можна вписатись..)

Larsen

1. Фари не ксенон, а світлодіодні, що ще краще.

2. Підсвітка багажника Є. Плафон на лівій стінці багажника, з вимикачем. Можливо його просто вимкнули, тому ти її не пмітив.

3. Для телефона водія є спеціальна поличка під консоллю. Я його там бачу нормально. Для переднього пасажира - досить містка ніша в консолі над бардачком. Обидві мають гумову підстилку, щоб телефон не совався, не шкрябався і не грюкав.

4. Про нижній ряд кнопок не сказав тільки лінивий. Однак їх видимість залежить від налаштувань сидіння водія. Я їх бачу. Хоч багато хто нарікає що їх не видно.

Slavik0080

Вообще прикол какой-то ,удалили все коменты в этом обсуждении!Так зачем тогда париться и что-то писать??Бред!

Shep

Slavik0080, ага, тут вроде целая полемика была про расход разных дизелей, чем это инфокару помешало?

dmitry

shep, я думаю помешало не инфокару, а дилерам.

Алексадр
11.05.2016

Стал обладателем сего аппарата. Счастливым ли, сказать сложно, да и рано делать серьезные выводы, поскольку пробег незначительный. Но уже сейчас можно сформировать краткое резюме, сравнивая с предшест читати відгук

unforgiven
Украина, Житомир
21.10.2016

Тільки що з тест-драйву повнопривідної гібридної Тойоти Рав4... Враження двоякі: по-перше - витрат палива, заявленого виробником за 19 км пробігу на тест-драйві не досяг навіть приблизно, рушав з пока читати відгук

Продаж б/у Toyota RAV4

Toyota RAV4 2022 Toyota RAV4 34900$ 2022