Відгук Suzuki SX4 2015 1.6 бензин автоматична

Львов

23.12.2015

Рік, пробіг: 2015
Компл.: GLX

Пересів з хечбека Ніссан Тііда, враження добрі, але є ОДНЕ ВЕЛИКЕ АЛЕ. Одним з критеріїв вибору тої автівки був високий кліренс, а Я ЗАЧІПАВ захистом ями, які вільно проїжджав на Тіідді. Зателефонував щойно до пана директора і висловив претензії. Казав - будемо розбиратися. Бо він гарантував, що захист не знизить кліренса, а тут такий облом. Завтра поміряю, але щось мені здається чи він не до 12 в тому місці впав. Не треба тоді мені такого захисту!!!

ПЕС. А решта враження дуже приємні, хоча ще з багатьма моментами треба буде розбиратися.

Плюсів багато, напишу колись детально.

Захист дуже знизив кліренс!!! Я ЗАЧІПАВ захистом ями, які вільно проїжджав на Тііді.

Порада покупцеві: Треба тестувати.

Через 5 міс. і 8 днів Jurij S дописав: На спідометрі вже майже 10000 км. Від машинки враження дуже позитивні, може трохи у динаміці є нюанси, але то таке - не на гонки автівку купляв. 1. Дуже задоволений з комплектації - я на тому колись не знався, а тепер спробував і оцінив. Бо автоматичне світло і автоматичний чуйнік дощу - то гарна справа. Дуже задоволений з світла на тій машинці - денні ходові вогні - файно! Зручно з флешкою на музику, зручно з дзеркалами, які можна притуляти. І багато чого іншого - бо GLX комплектація. 2. Машинка насправді дуже економна - траса 4,8, місто - 8,0. 3. З кліренсом врегулювалося - чуть акуратніше їду і все ОК. Далі буде.

Через 58 міс. і 5 днів Jurij S дописав: машинка файна. Але влітку при високій температурі дуже негарно двері скриплять... Кхм. І нема на то ради. На сервісі офіційному кажуть, що то тому, що заощадили на металі, а дали щось там пластмасове.

Обговорити відгук про Suzuki SX4 2015

Андрей L

Удивительно! Как люди умудряются покупать автомобиль стоимостью около 18000$ не изучив ТТХ, не почитав отзывы, и не тестируя его, а затем еще и жалуются на возникшие при эксплуатации открывшиеся недочеты. Это же не коробка конфет из супермаркета! Хотя при покупке, я и там смотрю на дату изготовления, срок годности, состав и калорийность продукта, хотя у каждого свои критерии отбора

joe-man

Андрей L, Когда смотрел машину то видимо машина без защиты была и клиренс казался нормальным, а с защитой видимо небыло возможности оценить машину...

Slavik0080

Написали бы уже сразу обо всем,не только о клиренсе,коль уже за отзыв взялись.

joe-man

Юрій, повідомте чим закінчилась історія з кліренсом? Скільки см кліренс з захистом?

joe-man

Юрію, дуже співчуваю стосовно кліренса. Я б на вашому місці навіть незнаю... Дивився тест нової вітари https://www.youtube.com/watch?v=HU_FVuI5hfg гляньте з 13ї хвилини. Це просто капець. Це ніфіга не кроссовер. А у SX4 під захистом ще менше. Машинка класна, але це звичайний С-клас. Тільки дорожчий за конкурентів. Не взнавали дорого підняти машину?

joe-man, все унормувалося. З машинки дуже задоволений.

kolya_karate

"С-клас. Тільки дорожчий за конкурентів"- как раз и не дорогой

Doctrix

Мерял на своей, в самой низкой точке клиренс 165 см, защиту ставили на официальном СТО Альфа плюс в Харькове. Защитой еще не цеплялся нигде, хотя поездки на природу летом бывали. Возможно, вам нужно пересмотреть свое отношение к возможностям городского кроссовера на бездорожье и проезжать ямы несколько мягче? Как по мне, то тут не вина авто, а больше того кто им управляет. Безусловно, рамный внедорожник не замечает ям, но вы же взяли SХ4 правда?

На спідометрі вже майже 30000 км. Дуже файна машинка! Несподівано Сузукі перевершило усі сподівання.Ще оце докуплю стояки на дах і в Карпати і звідтам можна буде везти навіть щось габаритніше трохи.
На сьогоднішній день абсолютно задоволений вибором!

Вже 48 тис.

На спідометрі понад 96000. Все файно - машинка зручна та економна, але я починаю заглядати на щось нове, бо 5 років то 5 років.

Jerzy Mazur
Украина, Винница
05.08.2016

Suzuki sx4 NEW эксплуатирует жена. Купила её в декабре 2015 г. Пробег 5500 км. Я иногда на ней езжу, потому могу кое-что о ней сказать. За шесть месяцев только положительные эмоции и отзывы. Классная читати відгук

Евгений
23.01.2021

Брал машину с салона по акции (распродажа прошлого года), цена была вкусной. За эти деньги только Дастер можно взять. Объективно - машина стоит своих денег, все просто, минималистично. Радует бесключе читати відгук

Продаж б/у Suzuki SX4

Suzuki SX4 2012 Suzuki SX4 8199$ 2012