Відгуки Suzuki (Сузуки)

Роздумуєте над покупкою Suzuki? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Сузуки. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Suzuki, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (298 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Сузуки? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Suzuki

Останні відгуки про автомобілі Suzuki

Анонім
Анонім

Suzuki S-CROSS
1.4 бензин, AT
2023, 1.500км
Suzuki S-CROSS 2023

До цього авто мав 2 Тойоти (Королла 2008 р. та Авенсис 2011 р.), отож можу порівнювати тільки з ними. Перше здивування - це товща металу, він дуже тонкий, але є надія тільки на якусь там заявлену оцинковку. Щоб закрити двері треба докладати зусилля, але кришка багажника доволі важка - там все добре. читати відгук

Виталий
Виталий

Белгород-Днестровский
1.4 бензин, AT
2022, 7.000км
Suzuki Vitara 2022

Немного предистории. Для сравнения эксплуатировал Huyndai accent 1.5 crdi динамика отличная но увы дважды менял электроусилитель руля, Renault Sandero Stepway 1.5 дизель база 2014 г.в, тоже динамика отличная ничего плохого сказать не могу только форсунки delfi что с ними будет после 100 тис. не знаю читати відгук

Віктор
Віктор

1.6 бензин, AT
2015, 127.000км
Suzuki Vitara 2015

Володів данним авто 8 років. За цей час і більше ніж 120000км. пробігу проблем з авто взагалі не було. Авто використовувалось як в місто + передмістя так і на довгі дистанції +/- 4000км. Дуже вдале поєднання зручності в користуванні, керування. Авто у нас в сім'ї порівнювали з джинсами - на кожен читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Сузуки

Suzuki Grand Vitara