Відгуки SkyMoto

Роздумуєте над покупкою SkyMoto? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників SkyMoto. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель SkyMoto, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 3.5 (3 відгуків)

Оберіть модель SkyMoto

Вам вже пощастило їздити на автомобілі SkyMoto? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки SkyMoto

Останні відгуки про автомобілі SkyMoto

Кременчуг
149 куб.см.
2015, 3.000км
SkyMoto Bird x3 2015

Долго выбирал, присматривался, приценивался. Исходил из своих потребностей и интересов. Купил весной, собрал из коробки, аккуратно обкатал, сменил масло, езжу - счастлив. читати відгук

master_dd
master_dd
Макеевка
199 куб.см.
2009, 17.860км
SkyMoto Dragon 2009

На мой взгляд, на первой мот вобще мёртвый. 6000 об., 20 км\ч. Резко со старта не рвёт: это очень неудобно, когда едеш по второстепенной и пересекаеш главную, а тебя не пропускают, необходимо ускорится чтоб проскочить, а он не ускоряется... Зато первая очень тяговита, вдвоём в гору не вопрос. Про читати відгук

Дима
Дима
SkyMoto Skystar
49 куб.см.
2006, 34.000км
SkyMoto Skystar 2006

Если честно, то мопед полная лажа. Под гору плохо тянет, а если вдвоём, то вообще под 20 км\час. Стартует резко, но сразу же теряет обороты. Плюсы: 1) Редко ломается. 2) Видок как у 150 куб. Как только я его купил, то был скутер даже ничего, но прошло 2 года и я поменял своё решение. Я взя читати відгук

Найбільш обговорювані моделі SkyMoto

нові відгуки про SkyMoto