Відгук Skoda Superb 2010 1.8 turbo бензин механічна

21.04.2016

Рік, пробіг: 2010, 185.000 км
Двигун: 1.8 turbo бензин
Кузов: ліфтбек, 4 дв.

Витрата пального по місту: 10.0 л/100км, по трасі: 7.0 л/100км, середній: 8.5 л/100км

На даний момент у автомобіля пробіг 185.000. Авто у мене з нуля тому можу розказати багато цікавого. Почну з того що до 55.тис менял масло, фільтра. Здавалося все ідеально нічого не скрипить нічого не стукає. Але не так все просто з 1.8 tsi криворукі на дилері нібито і робили діагностику кожне ТО і нібито все було добре, але на 60тис. здох мотор. На евакуаторі затягнув на дилер... і почалося 5 днів у них пішло щоб розібратися що призвело до такої серйозної поломки адже авто на гарантії. Виявилося що проблема з заводу з натяжителем цепі. Цеп перескочила і все мотору крах. Првда здивувало те, що зробили не ромонт двигуна, а поміняли повністю навіть з пласмасовою накладкою. Не платив ні копійки! Це було в 2013 році. Поставили новий двигун такий же, але уже з виправленою проблемою. Це єдина проблема яка у мене була з серйозних. На дальні поїздки їздити просто супер. По місту теж нормально але відчувається що їдеш на довгуватій машині) ближнє світло було просте, поставив на ближнє ксенон. Правда після 105 тис почався неприємний дрібний стук. Виявилося салейнблоки. Замінив. Проїхав 13тис почали інші салейнблоки стукати. Замінив. І хоча ставили на дилері тепер кожні 20 тис приходиться деякі з них міняти. Чи то від того що авто уже 6 років чи від доріг. А можливо від поганої якості. Думав продати і купити рапіда чи щось такого ж класу, але після того як сідав в нижче по класу авто зразу розумів що це гавно проти суперб. В суперб від керування одне задоволення. Дороге обслуговування дорогі запчастини. Але це авто бізнес класу. Якщо правильно його обслуговувати і купувати все хорошої якості а не китайські аналоги то буде служити дуже довго.

Дуже комфортний, не великий розхід. Дуже динамічна. Нічого не скрипить, надійне лакофарбове покриття. Одним словом класна машина.

Дороге обслуговування, якшо хочете поставити газ то відразу після того як дізнаєтесь скільки коштує установка газу на тсі з прямим вприском відразу перехочете). По прямій іде просто супер але при обгоні коли машина завалюється трохи назад потрібно ловити її по дорозі(

Порада покупцеві: Раджу добре подумати. Якщо маєте достатньо грошей на її обслуговування беріть.
Якщо думаєте що шкода це машина без проблем і без поломок ви помиляєтесь)

Обговорити відгук про Skoda Superb 2010

Vladimir-81

К сожалению, сейчас уже не осталось автомобилей, таких как Октавия Тур, Камри 30, старый Патруль (вспомнил навскидку), которые были феноменально живучими и имели огромный запас прочности.

rdiesel

Езжу по 50 тыс. км в год. Имею Суперб пятый год. 200 т. км пробега, в том числе по самым говенным. И могу смело утверждать, что при всех проблемах VW групп, по современным меркам ходовая у них очень и очень живучая. Насчет обслуживания также не согласен. Если обслуживать у официалов, то да очень дорого. Но я покупаю оригинал (для скептиков - это то же качество, только не в белой картонной коробке) в проверенных магазинах, и содержание машины мне вполне по карману. А я к сожалению не олигарх.

Дима
24.02.2011

Машину купил в прошлом году, только выехал с салона начало тянуть руль вправо думаю такого быть не может авто новое.Еду на следующий день на сервис(АВТОСОЮЗ на Петровке) мол говорю так и так такая проб читати відгук

Вадим
06.03.2011

Скажу зразу я не маю ще автомобіля. Але цікавлюсь новинками ринку, та автомобілями загалом. Автомобіль на мою думку не поганий, адже можна вважати, що це “Німець” . Адже мотор та техніка Німецькі. Авт читати відгук

Продаж б/у Skoda Superb

Skoda Superb 2016 Skoda Superb 17500$ 2016