Відгук Skoda Superb 2008 1.8 turbo бензин механічна

Михайло

23.07.2016

Рік, пробіг: 2008, 203.000 км
Двигун: 1.8 turbo бензин

Витрата пального по місту: 12.0 л/100км, по трасі: 9.0 л/100км, середній: 10.0 л/100км

Всім вітання!

Купив Суперб в кінці грудня 2015 року. Бензин. На наступний день поїхав до Львова (550 км.). По трасі їхав 140 на круїзі, розхід в мене був 7.9 л/100 км.. Назад як їхав погода була погана, швидкість 115 км./год і розхід 6.5 л./100 км., що було дуже приємно. Через місяць встановив ГБО 4-го покоління фірми ЛОВАТО (Італія) і розхід збільшився приблизно на 20% і трохи машина стала "тупіша".

Автомобіль по-собі є великий і важкий. їзда по трасі - одне задоволення. Їде дуже плавно, дорогу тримає прекрасно. Максимальна швидкість при якій я їхав була 225 км./год., кум свою колись розганяв до 260 (!), (на той час їй було 3 роки). Попри велику максимальну швидкість через свою вагу машина є досить "тупуватою" як на мене при розгоні. Ривка не вистачає! Тягнути починає при 2500 обертів, а при 3000 відчуваєш що в тебе вже не Рено Меган з мотором 1.4)))))

Ремонт.

Після купівлі Суперба через 2 тиждні мені вїхали в передні праві двері (ідіот один їхав по зустрічні в гололід). Удар був не сильний, але двері міняв, на розборці купив за 250 грн від фольцвагена Б-5. Вони ідентичні. Ціна дуже тішила.

Поміняв один ричаг зпереді з роботою вийшло 1600 і поки нічого більше не робив. На діагностиці сказали що всю задню ходову треба міняти і стійки там потекли - нарахували на 8000 грн. З того часу проїхав 25000 км. і гірше нічого не стало.

Комфорт.

Дуже зручні сидіння, кермо, ручка коробки передач... все дуже гарно зроблено. Нічого не скрипить! Машина дуже збита. Як на мене шумоізоляцію могли би зробити кращу. Я оцінюю її на 3 бали з 5-ти. Місця дуже багато! В мене ріст 192 см. і коли сідаю на задне сидіння за водієм, то простору колінам залишається ще сантиметрів 8-10. Однозначно рекомендую купувати машину з круїз- контролем. На трасі просто кайфуєш! Комфортна швидкість для неї 140 км./год. - завжди так їзджу за містом і дуже зручно.

Загальні враження.

Машина дуже подобається. Як на свої 9500 - 10000$ думаю це найкращий вибір. Рекомендую купувати автомат (особисто мене механіка в місті дуже кумарить). Кермо крутиться важкувато в порівнянні з електропідсилювачами. Потужності двигуна зараз не вистачає. Наступну би брав або Тойоту Камрі 3, 5, або БМВ з двигуном 3 літри.

Велика! Їзда дуже плавна, дорогу тримає гарно. Багато місця в салоні. Неубиваєма!

Погана шумоізоляція, двигун 1.8Т слабуватий на таку вагу машини.

Порада покупцеві: Однозначно купуйте, якість автомобіля перевищує його ціну. Якщо любите динамічну їзду рекомендую купувати з двигуном 2.8 бензин на автоматі і ставити на газ. Якщо кров у венах не кипить то 1.8Т апсолютно вас влаштує і потужністю і розходом пального і надійністю роботи двигуна.

Обговорити відгук про Skoda Superb 2008

Vladimir-81

Этот Суперб напоминает мне немецкую овчарку, такой же преданный и послушный.

Виталий
14.11.2008

Купил в салоне в марте 2008 года. Возможно это из-за комплектации. Первое что начало раздражать это цвет салона (болотный), и даже хром-пакет смотриться смешно на таком пластике. Двигатель. Ни в коем читати відгук

24.02.2009

Практичная огромная машина для людей, которые ценят свое пространство ну и готовы к некоему спратанству в деталях. Езжу почти год, доволен огромным багажником, клиренсом, немецкой надежностью. читати відгук

Продаж б/у Skoda Superb

Skoda Superb 2016 Skoda Superb 17500$ 2016