Відгук Skoda Octavia 2010 1.8 turbo бензин + ГБО автоматична

Skoda Octavia

Рік, пробіг: 2010, 60.000 км
Двигун: 1.8 turbo бензин + ГБО
Кузов: універсал, 5 дв.

Всі плюси і схвальні відкуги ви знайдите у інших 50-ти постах, а я розкажу вам про автомобіль трошки іншу історію. 1, 8 TSI споживання масла 4 л. на 15 т.км! Пів року тому на порожку з'явилася іржа. У сервісному обслуговуванні відмовлено - причина - навмистні механічні пошкодження. І це на порожку під дверима при живій фарбі. І головна проблема DSG!!! Заощадливі німці коробку налаштовують так, щоб друга передача включалася вже на швидкості 7-10 км/год, а при натисканні піпетки на такий швидкості на другій передачі виникає детонація, тому що двигуну аж ніяк не вистачає сил особливо в поворотах. При зверненні до виробника (Єврокар) відповідь проста - з такою проблемою до нас звертається кожен другий. нажаль на сьогодні перепрограмувати коробку ми не можемо (не вміємо). Користуйтеся ручним режимом та чекайте. Тож раджу почекати і вам з покупкою ДСГ.

Динаміка.

Витрати масла.
ГБО тільки п'ятого покоління.
Проблеми з ДСГ.

Порада покупцеві: ДСГ - ще ранувато.

Обговорити відгук про Skoda Octavia A5 Combi 2010

щдшгпд

Не повезло наверное! У меня масла сожрало 400 гр. на 12 000 км....обкатывал нормально и не газую на холодном двигателе...ржавчина...что то новое, ни одной машины еще не видел с такими проблемами...может при транспортировке повредили, залатали и продали потом? Наши уроды могут сделать такое....

sailslon

Ну и у меня один минус зимой лопнул шланг омывателя заднего стекла от весело было. удивился когда увидел етот шланг - ето пластиковая гофра в которую прячут проводку. купил на базаре шланг и провел по потолку под обшивкой прямо на бачек. масло берет в норме 500 гр на 10 тыш

Skoda Octavia

02.05.2010

Спробую коротко тому, що авто нове. Мотор + коробка Цифра 7, 9 сек до 100 це правда. Кробка працює ідеально, якщо не тиснути піпетку то 60 км вода їде вже на 6 передачі на обертах 1500 з поточними витр читати відгук

Виктор
09.07.2010

Skoda Octavia A5 New 1.8TSI Elegance. Брал новую с салона в апреле 2010 года, на механике. Из допов поставил стальную защиту двигателя(в базе пластиковая), накладки на пороги, турботаймер, брызговики. читати відгук

Продаж б/у Skoda Octavia

Skoda Octavia 2016 Skoda Octavia 17800$ 2016