Відгук SEAT Leon 2016 2.0 turbo дизель автоматична

SEAT Leon

Рік, пробіг: 2016, 60.000 км
Компл.: повна
Кузов: універсал, 5 дв.

Витрата пального по місту: 9.0 л/100км, по трасі: 6.7 л/100км, середній: 7.4 л/100км

Довго вибирав авто щоб можна було їздити за кордон та в неньці Україні (можна було зручно їздити по розбитим і завантаженим дорогам), а значить:

1. Авто повинно було бути сучасним і технологічним та мати класний вигляд.
2. Мати високий кліренс, привод 4 колеса, великі диски.
3. Динаміку старту та динаміку розгону зі швидкості 60 км/год (так їдуть колони камазів перемішаних з легковиками по 4-15 авто) та 110 км/год (так їдуть вантажні іномарки з переслідуючими їх легковиками по 2-5 авто).

Опробував масу авто. Тест-драйви пройшов на наявних в салонах Вольво (ХС 60, 90, V40), БМВ (523, Х1, 3, 5, 6), Маздах (мазда 6, СХ 5), Новій Шкоді Суперб та інших. Крапку хотів поставити відвідавши в Вользбурзі концерн Фольсваген. Обійшов салони-музеї Фольсвагенів, Ауді та ін… Спитав німців, що вони рекомендують для України. Вони в один голос рекомендували Сеат Експіреєнс. Я посумнівався, марка в нас нерозкручена, машина невідома! Запропонували тест-драйв. Пройшов тестдрайв уже в Україні в Одесі і Дніпрі. Спочатка мошина здалася жорсткуватою, так як я останні 8 років їздив тільки на паркетниках і джипах. Динаміку відчув не сильно (тест був в місті), потім виїхали на обїздну, і я приємно був вражений - ракета!!!

Взяв авто. Отримую задоволення від його можливостей. А як гарно виглядає він з боксом звершу та ще велосипедом!!! просто заглядіння! Зараз авто пройшло 60 тис. Я в захваті! Накраший правильний вибір! Ціна найкраща! По снігу їде як снігохід! По піску відмінно, на пляжах та ін (1 раз лише застряг в Олеських пісках, але там без варіантів!!!). В Європу їздив декілька разів (3 000 тис. км в т.ч. 500 по горах за 3 дні, та 6100 за 7 днів), втомлюваність мінімальна. Авто хорошо паркується, бо юрке і компактне. Система безпеки працює ідеально, будить при засипаннях, а у разі НЕБЕЗПЕКИ зіткнення реагує ідеально! В Україні встановив 2 рекорди! НАЙОСНОВНІШЕ - перевага цього авто в старті на трасі, стартує з 60-140 км/год як ракета!!! Обгін КОЛОН безпечний і швидкий! Не всі найпопулярніші дорогі авто можуть конкурувати в динаміці! Машина НЕДОПОРШ!

1. Все описане вище.
2. Прозора криша з люком на половину криші, ціна, економність палива, прохідна здатність, комплектація.
3. ДИНАМІКА !!! на розгоні 60-140 км/год.

1. Чогось люди не знають в Україні сеата, напротиріччя Польщі та іншим країнам де їх багато.
2. Підвіска жорсткувата спочатку, потім - відмінна.

Порада покупцеві: Всім рекомендую, непрогадаєте! А коли будете обганяти Поршів Кайєнів на трасі - просто ЗАПИШАЄТЕСЬ СОБОЮ за правильний вибір і дякуватимете РОЗРОБНИКАМ!!!

Обговорити відгук про SEAT Leon X-Perience 2016

rdiesel

Надо писать ссылку - на правах рекламы. А так ведь и зарплату можно не получить в конце месяца.

Shep

машина конечно реально хорошая, но отзыв это просто нечто и немцы с эскимосами в один голос рекомендуют, и каены по трассе рвет

shiroguma

Shep, эта идет 210 км/ч вполне уверенно. И родственник Кайенну как-никак. А Прадо, например, на котором ездил, больше 185 - разве что с горки вниз.

Shep

shiroguma, у обычного турбо кайена разгон , если не ошибаюсь 4,5с до сотни...хперианс конечно хорош, но не настолько кайен он обьедет , только если кайен этого захочет а прадо вообще не из этого театра

shiroguma

Это хорошая машина. Такой себе ауди в испанском обличье. Я десять лет тому водил Сеат-Толедо. Но пробовал и Леон. Леон больше понравился. Вообще нравятся небольшие спортивного плана машины. По проходимости, подозреваю, автор отзыва приврал. Но в остальном - правда.

Dmytro89

shiroguma, машина то хорошая, но до ауди ей ещё далеко

Vasja5140

Машина непогана но ціна та й через 4-5 роки в ціні впаде на 60%-65%

Vladimir-81

X-Perience - практичный вариант автомобиля. Да и дизайн - красавчик)

sergey_m

Vladimir-81, имхо-практичный это Рено Меган универсал 1,5 итп. А леон за 30штук больше игрушка,чем практичный авто.

Vladimir-81

sergey_m, Меган универсал тож практичный автомобиль, но я бы от полного привода не отказался, особенно сейчас

shiroguma

Вопрос к автору отзыва. Леоны вроде как идут без рейлингов на крышу. Для бокса докупали поперечины Туле?

dockerua

Достойный автомобиль, "породистый" сам выбирал как-то, но смутил кузов универсал. Больше склоняюсь к паркетникам
Хороших дорого)

dockerua

Хороших дорог)

Andrey8008

ДА, ОТЗЫВ ЧЕСТНЫЙ!
Я сам владелец Ауди А3 2.0 ТДИ, так вот этот двигатель везёт такое небольшое авто как 3.0 бензин у кроссовера.
НО, на трассе 2.0 дизель маленького авто и 3-4 бензин большого авто - это расход 6 против 12 литров.
ПОЭТОМУ все водители Порши Бмв и Лексусы просто считают свои деньги.
И ИМЕННО ПОЭТОМУ, что я на Ауди что Сергей на Сиате - мы рвём эти порши как тузик тряпку, при скоростях около 200 эти порши смотря на расход 20-30 просто попускаются делая вид что это всё им не интересно.
И ВСЕГДА В ДОРОГЕ НА МОРЕ МЕНЯ НИКТО НИКОГДА НЕ ОБГОНЯЕТ.

SEAT Leon

21.04.2018

Купил в сентябре 2017 года с пробегом 8500, первая регистрация авто 21.12.2016. Пересел на нее после 9 лет на Аутлендере 2008 года с атмосферником 2.4 и полным приводом. Сеат после него по всем пункта читати відгук

Елена
24.04.2015

Машину подарили, сама не выбирала. Хотели сделать сюрприз. Сюрприз получился так себе. Салон сделан из самого дешевого пластика который оооочень легко царапается! Спасибо хоть не воняет как в китайцах читати відгук

Продаж б/у SEAT

SEAT Ibiza 2011 SEAT Ibiza 6700$ 2011