Відгук Renault Trafic 2003 1.9 turbo дизель механічна

Винница

22.07.2013

Рік, пробіг: 2003, 186.000 км
Кузов: мінівен, 4 дв.

Renault Trafic 2003 - фото 1 Renault Trafic 2003 - фото 2 Renault Trafic 2003 - фото 3

Случайно попав на цей сайт вирішив написати про своє чудо яке тиждень назад насилу збувся!!! Купив рено трафік в січні 2013р, машина була пригнана в грудні 2012р. Загнав одразу на СТО мов обдивіться щоб все було справне, ввечері подзвонили сказали поміняли шарові, ремень (грм) роліки передній салінблок. Заплатив 4000грн. Поїхав. Через 3 дня начала стукати рульова рейка, заїхав на СТО сказали підтікае потрібна реставрація, 150$ обійшлась мені реставрація, начав виїжати з СТО повертав на право лоп гідроусілітель вертаюсь назад, дивляться короче полетів гідроусілітель ставлять мені гідроусілітель - це ше 100$. На другий день їду по городу стаю на красний світлофор торкаю першу передачу, а вона невключається зовсім включаю другу трогаюсь а гудить немов трамвай їде... Всьо їду знов до майстра вже по коробках. Розібрав мені коробку показуе, шо якась там шестернь лопла + почіпніки + знімання коробки обійшлось мені 3000грн. Через тиждень коробка начала барахлити перша передача при включанні тріщить ніби такий звук як на жигулях задню включаєш, четверта гарчить чогось но якось це скараня ше їхало, після ремонту коробки пройшло 2-3 дні приїхав я в свій магазин за городом заглушив пішов по справах, потім сідати заводити незаводиться стартер крутить но незаводиться, пхали може заведеться з буксіра тоже незаводиться. Визвав майстра майстер приїхав відкрив капот поки ми дивилися в капот дверки були закриті а ключ в замку і тут такий звук КЛАЦ закрилась собака, ну шо нічого вже незробиш майстер поїхав додому я тоже на город (другий ключ був в бардачку) на другий день нанімаю евакуатор їду за машиною везу в город за евакуатор дав 550грн, приїхали до електриків евакуатор мене скинув, шукаю я хлопців по замках шоб відкрили мого жабоїда, приїхали майстри зверху віддвінули дверку запхали такий мішечок накачали його воздухом він трохи відпер дверку і зробив щілину в салон вони запхали дротик і потягнули ним защолку дверки відкрились і знову хлопцям 350грн. Електрик сів в машину запхав в стартер ключ і з першого разу завів получаеться компютер глюкнув і небачив ключа. Корочеговоря я сів і поїхав, но потім нені таке нераз случалось лічив я це зніманням клейми з акамулятора (замина компютера 200$) блок компютера я неміняв. Потім це все було на протязі місяця як я купив цю "машину". Короче вона в мене була ше 2 місяці дальше надоїло писати ше багато було поломок. За граматикою неслідкував просто хотів розказати про автомобіль.

Мотор, передній прівод.

Ламаються коробки... таа машина повний капец, всьо ламаеться машина сама по собі повний мінус!!!

Порада покупцеві: Сходити до церкви!

Обговорити відгук про Renault Trafic 2003

Slava10

Машині 10 років , треба думати трохи ,що вона ламається

sid11

млять, хотел купить...... спасибо.... бегу от реношек нах

Денис Владимирович

Спасибо Вам. Хотел купить, сейчас задумался. Машина нужна, чтобы сесть и поехать. А не реанимировать постоянно.

grucco3

Авто це складний механізм, з яким тобі просто не пощастило. Був трафік, відїздив два роки без проблем, ходову правда ремонтував по мірі потреби, а так все норм. Тобі просто реально не повезло.

JOG

Купив загнаного , не жалійся. Бачили очі шо брали. В мене траф уже другий. середній пробіг 100 000! км/рік. Проблем жодних.

Александр Губарев

рено кангу 1.9.машинкф 2000г.в. 1.9.д.покупал в 2007.отличный автомобиль.менял только расходники и текущий ремонт ходовки и грм.по кузову только пороги раз в три года освежал.одним словом только хорошие впечатления.теперь хочу менять и....

игорь
Украина, Тернополь
03.11.2008

привет всем владелцам рено . сказать чесно баялся брать такой автомобиль. очень пугал двигатель dci 1.9 100 да еще на нашем супер топливе . но всеже взял пасажыра. первый раз как сел за руль очень пон читати відгук

Украина, Хмельницкий
13.05.2009

Очень хороший автомобіль для большой семьи. Светлый под кожу салон, сиденья от автомобиля Вектра. Електроподъемники, електрозеркала, что положительно сказывается на общем мнении об авто. Приятна на хо читати відгук

Продаж б/у Renault

Renault Megane 2016 Renault Megane 18800$ 2016