Відгук Renault Megane 2006 1.4 бензин механічна

13.01.2013
Renault Megane Sedan
Renault Megane

Рік, пробіг: 2006, 78 км

Ціна якість! В своєму класі на мою думку лідер. Хтось пише про серйозні проблеми з Меганами, я думаю якщо правильно експлуатувати авто, то воно буде приносити тільки задоволення. В мене Меган пройшов 78 тис. я другий власник, бережна експлуатація.

За час користування авто, поміняв тільки по ходовій речаги і ремінь ГРМ+ролики. Після попадання в пару хороших ям, появляється деколи стукіт в рульовому (звук металічний). Мая думка що слабувате рульве, так як весь час авто їздить по хорошим дорогам.

По салону так як в свому класі шимоізоляція на відмінно! Це на мою думку дуже важливо. Порівняно на великі габарити авто, споживає не велику кількість пального (змішаний 6.9л\100км). Мотор 1.4 кажуть слабкий, але якщо до того було авто більш путужніше я вас розумію! 1.4 якщо ви врівноважена, спокійна сімейна людина, яка ніколи не поспішає, + натомість невеликий розхід.
Перед покупкою був вибір Форд Фокус або Меган, я думаю я зробив правельний вибір.

А далі вам рішати! Бажаю вибрати вдало!!!

Надійність, Комфорт, Економічність, Вмістимість, Високий кліренс, Зручне управління, Безбечне, Великий багажник.

Слабка ходова (ричаги, підшибники), слабке рульове, дорогі запчастини.

Порада покупцеві: Ражу купувати! але до 70 тис.пробігу.

Обговорити відгук про Renault Megane Sedan 2006

Renault Megane

Роман
Украина, Кропивницкий
10.03.2008

До Рено Меган я ездил на ВАЗе-21102. Он ваз мне надоел да и уже было поменять машину а то ваз да ваз...и вот пришел я в салом увидел Рено Меган понравилась, купил. Теперь о самой машине. Руль реагируе читати відгук

Юрий
27.03.2008

Отличный авто, за свои деньги, подвеска вне конкуренции по комфорту, крайне технологичная комплектация, лучшее соотношение цена/качество. читати відгук

Продаж б/у Renault Megane

Renault Megane 2016 Renault Megane 18800$ 2016