Відгук Renault Logan 2010 1.4 бензин + ГБО механічна

17.02.2013

Рік, пробіг: 2010, 48.055 км
Двигун: 1.4 бензин + ГБО
Компл.: З ГБО

При купівлі автомобіля вибір був невеликий за 12500 USD хотілося тільки новий автомобіль б-у є б-у. Нове є нове хто б і що неговорив, коли сідаєш в нове авто всетаки відчуваєш що береш і уникаєш цілий ряд ризиків. Лада була 110 не цікаво, на авто середньго класу потрібно було 15-18 тис USD. Що вже аж ніяк нехотілося витрачати, особливо розуміючи наші умови експлуатації авто. В автосалоні були представлені Реношки седани в двох комплектаціях я вибрав авто без кондішина але з ГБО, думав буде економніше, бо ціна на газ була 5.30 на момент купівлі авто в лютому 2011 року. Враження були просто чудові так я розумів що беру і для чого, Рено Логан машина груба і строга добитися якихось емоцій від водіння це не по адресу, це авто розробляли не люди а компютер щоб було дешево і надійно. Мета всетаки була досягнута, бо авто вийшло набагато краще за машини конкуренти по ціні Ваз.заз.кіа та решту марок аж ніяк неможуть зрівнятися з рено логан. На мою думку це авто є ідеальним супунтиком на кожен день. Це є моя власна думка!

За два роки експлуатації наїздив 48 тис.км. за даний час по ходовій та мотору нічого не робилося, авто ніколи не підводило. Так задні сидіння не складуються та всежтаки великий багажник та просторий салон, компенсують цей нюанс. Якщо навіть потрібно перевезти щось габаритне то краще заплатити таксі ніж гроботи новий автомобіль. Сівши в авто з моїм недуже хорошим зором я задоволений освітленням фарами та противотуманками мені комфортно їхати в ночі, машини несліплять через дещо вищу посадку водія, автомобіль повністю задовільняє мої потреби. Це є бюджетне надійне авто, набагато краще за ладу, але ще не середній клас, отже вирішувати вам.

Комплектації з ГБО брати не рекомендую, якщо авто берете для себе то тільки бензин бажано з 1.6 мотором тоді ляля, якщо грошей малувато то 1.4 небіда всеодно 160 поїде якщо дуже треба.

Високий кліренс, великий багажник та салон, гарне світло фар, витривала ходова.

Я знав що беру)))

Порада покупцеві: Якщо купляти Логан то базу з 1.6 мотором, передніми противотуманками, бажано колеса R15, все решту залежить від розміру кошелька. Обслуговуватись тільки на офіційній гарантії.

Обговорити відгук про Renault Logan 2010

10стар12

За 6,5 лет не был ни разу на сто. И дело не в экономии, не хочу , что бы роскурочили.

Aliklistopad

Так а в чем же минус заводского ГБО ?

aliscenter

А почему ГБО не рекомендуеш?

Володя
15.06.2010

Катаюсь на нем уже 5 месяцев. Все нормально если б не одно но : на 4600км стал слышен стук в рулевой рейке. Уже месяц жду чтоб ее поменяли по гарантии... читати відгук

Украина, Симферополь
29.08.2010

Долго подбирал недорогую и практичную машину. Честно говоря, смотрел китайцев даже разных типа Тигго. Но здравый смысл победил и выбор пал на Логан. Мой первый автомобиль был куплен 17 августа по летн читати відгук

Продаж б/у Renault

Renault Megane 2007 Renault Megane 4600$ 2007