Відгук Peugeot 406 1997 1.8 бензин + ГБО механічна

01.09.2012
Peugeot 406

Рік, пробіг: 1997
Двигун: 1.8 бензин + ГБО

вообщим довго вибирав, який ж автомобіль придбати, одні кажуть того, інші того, а я положив око на пежо 406. до цього був пежо 405 так скажу за ті дєнгі що він стоїть (405) це самий кращий авто який може бути, краще любого японця, китайця, і звісно ж ваза, кузов в 405 просто люкс з 1987 року чуть поварив, на моторі наїзджено вже майже 600000 і масла не бере, вообще крутий авто, ну так вообщим я за 406.

купив із-за великого позитивного враження від 405 (правда задня подвєска там недуже) і перший час був трішки розчарований, ну т із-за мєлачей, від минулого хазяїна лишились гріхи, але помінявши термостата (55грн) ремня грм (107 грн) задній ричаг стабілізатора (220грн) і ще пару мілачей - натішитись не можу, падвєска практично неубіваєма, побачили б мою їзду, ви б зі мной согласились, мотор вообще лялька, на своїх 1.8 дурості в нього, що й більшість 2.0 і више того немають, якось з ауді 2.5 тді на перегонки змагавсь, так моя взула даже незадумуючись... максимум що їхав на ній 190, спідометра положив б без проблем думаю (бачив по підалі газу) так далі просто і машини шкода стало і розпливається по бокам нихрена не видно)) з салон - то вообще пєсня, шумка - нема слів, і при том що вона йде заводська, в салоі вообще ничути як машина робить, коли тільки високі обороти то чути чуть... вообщим одні позивні враження від цей машини, я за пів року їзди на ній і проїзду 15 тисяч мінусів ни одного нинайшов, при їзді на цій машині здається що наші дороги не такі уж і погані, дуже мягка, але при том що мягка дорогу держить дуже харашо, як поставити нормальну ризіну, то можна сказати нічим не хуже тримається дороги за бмв таких і старше років.

одні плюси.

нема.

Обговорити відгук про Peugeot 406 1997

Просто водитель Ауди немного умней.

"На 1.8 дурости, що й бильшисть 2 й више того не мають" Это про автора - дурости много.

Peugeot 406

Артем (МОРЯК)
24.09.2008

Очень мягкая, послушная в управлении. Красивый велюровый салон с деревяными вставками. Хороший кондиционер. читати відгук

26.02.2009

Многие отговаривали меня, когда я покупал эту машину в 2000 году. Считаю, что люди в Украине (кроме Киева, пожалуй) сильно недооценивают автомобили пежо! На удивление выносливая и практичная в эксплуа читати відгук

Продаж б/у Peugeot

Peugeot 508 2012 Peugeot 508 11800$ 2012