Відгук Opel Movano 2003 2.5 turbo дизель механічна

08.06.2013
Opel Movano

Рік, пробіг: 2003, 412.000 км
Кузов: фургон, 5 дв.

Всім доброго дня. В мене опель мовано 2.5 дті вже 2 роки авто хороше. Зараз є проблеми, коли гружений 500-1000кг при русі 4 та передача йду на обгін при збільшенні швидкості авто глохне потрібно вимикати запалення і знову заводити і їду дальше. Підскажіть в чому є причина, форсунки реставрував, наїхав на них 3000км. Дякую може хтось підскаже куди звернутись, або що робити? Побував на багатьох сервісах конкретно ніхто не знає всі в догадках може те. А може те, а це все гроші і час.....

хороший вид. вмістимий, швидкий тримається добре на дорозі. великі дзеркала дуже добре допомагають при маневруванні назад, заводська антена приймає хороший сигнал не потрібно ставити допоміжних антен тяне і в лісі і в тунелі будь де.

про мінус написав вище більше мінусів небачу при включенні задньої передачі світло погане потрібно ставити допоміжні фари ззаді.

Порада покупцеві: Купляйте авто, перевіряйте пробіг. дуже важливо, не вірте перегонщикам.

Обговорити відгук про Opel Movano 2003

Дима Галушко

Да у меня била такая проблема я заменил регулятор давления в топ рейке, при превышении MAX давления срабатывает зашита и авто глохнет! Я думаю стоит обратить на то внимание хоть снять и посмотреть на его состояние.

кат

в мене тоже була така проблема поїхав на сервіс була проблема з датчик возратки

Tarik k

редукційний клапан

Opel Movano

07.09.2008

хороший бусик для перевозки грузов и троих людей, грузоподъемность 1800кг. Не ездил не сильно большие расстояния, основной маршрут Бровары - Киев. Не был в серъезных ремонтах и ДТП. читати відгук

24.11.2008

Отличный бусик.Главное надёжен в експлуатации.Одним словом крепенько сбитый немец.По запчастям на много дешевле мерседеса, хотя особенно ломаться нечему.А версия с двигателем 2.8ТДИ ето вообще сила-БОМ читати відгук

Продаж б/у Opel

Opel Zafira 2007 Opel Zafira 5800$ 2007