Відгук Nissan Tiida 2010 1.6 автоматична

Львов

27.10.2010

Рік, пробіг: 2010, 3.000 км
Компл.: середня

Купив у салоні в серпні 2010. За два місяці наїздив 3000 км. Задоволений!!! Зовні невеликий, всередині у хечбека море місця за рахунок пересувного заднього сидіння. Гарно бере старт. Інколи би хотів притиснути, але АКП обмежує.

1. Невеликі габарити. 2. Багато місця всередині. 3. Гарний старт - випереджує усіх на світлофорі.

1.Трохи морочуся з чорним кольором на якому увесь бруд дуже видно. 2. Несподівано швидко потіють вікна. Хоча це швидко знімається.

Порада покупцеві: Купляти!!!

Обговорити відгук про Nissan Tiida Hatchback 2010

Саня

времья разгона до сотни 11,1 секунды, какой красивый старт и каво она обгоняет?!

Саня

а на автомате 12,6 секунл! Ты наверное переплутал, все обгоняют тебя!

Юрій

Та ні ж бо - це правда. На старті усі залишаються позаду. на сьогодні наїздив 5 тис. км. І задоволений. Їздив й на великі відстані типу Львів-Хмельницький, Львів - Кельце. Нормально. Хоча на укртрасах інколи підкидало. У Польщі все рівненько. Мій внутрішній висновок - це все-таки міський і приміський автомобіль. На більші траси має бути щось габаритніше і важче.

ирландец

да уж, Львов-Хмельницкий, ну дуже велика вiдстань-целых 240 км!!! не смеши людей!!! я на калине за один присест из Днепра до Львова доезжал, так это расстояние,а тут...

Денис

не смеши и не сравнюй ладу калину с нисаном ВАЗи ето постояние ремонты а калина вобще жопа тарахтит хуже девятки плюс кузов детский а фари как противотуманки маленькие кузов говно гниет

Саша

Наездил 20 тыс. На светофорах дейстительно вставляет всех (со спортивными не соревновался), на подъемах автомат переключается на передачу ниже и тоже всех вставляет. о льду и снегу с зимней резиной ведет себя отлично. Единственный недостаток - маленький клиренс.

Юрій

На сьогодні за плечами вже майже 8400 км. Від 4кінця серпня 2010 року. Трохи є. Відстань 240 км то для мене немаленька відстань. Машинкою дуже задоволений. Ще одна перевага - вона настільки тихенька, що на паркінгах можна когось ненавмисно переїхати, хто не чує роботи двигуна. Хі-хі.

Alex

Добрий день хочу поделится впечатлениями .Купив у 2008 році Вот некоторие минуси: 1.Если багажник не закрит лампачка горит и не виключается пока не закроеш багажник. 2. Низкая подвеска желал би лучше за такие деньги. 3.Радио включается только когда вставиш ключ (хотя в моей 2 машине Ауди А6 1999 можна і без ключа слушать) Здаеться це всі недоліки якщо ще щось помічу одразу повідомлю А ось плюси: 1.Тим хто сидить позаду є багато місця для ніг. 2.Витончений вигляд, машині 3 роки а виглядає як нова Не знаю чому але з білої машини вона стала бежевою. Думаю, що мої поради були важливими. Моя оцінка 10-

Alex

Для мене це непросто звичайна міська машинка. Мій Nissan Tiida Hatchback виконує роль аграрника. Кожен день я їзжу на огород туди і назад в купі 2 км за день 4 км. В ниссан я ставлю бутли 6-10 литровиє получается 200 литров мне надо перевезти за 1 раз хотел би виложить фотку чтоб ви увидели что ето шик а не машина я хочу еще японцам отправить чтоб они офигели.Так як це мені Бабуся купила то я їй дуже дякую за таку чудо машинку

Alex

Юрій у мене біла машина і теж весь бруд видно але мийте її хочаб 1 раз у неділю і незважайте

Юрій

Так і роблю з миттям. Маю за плечима 12500 кілометрів. Вчора їздив трасою Кельце-Краків-Кельце 120 км в одну сторону.. Польські дороги - ох, ох, ох... Скільки я наскакався по українських...

Alex

Ооо повірте це ще мало приїджайте до Києва попригаемо разом

Alex

Ось наведу приклад у нас закрили переїзд на місяць і майже нічого не зробили тепер треба на 5 км переїджати що за люди

Alex

Я не знаю як ви Юрій але був дощ, включив задній двірник але щоб його виключити знадобилося хвилин 5.

Юрій

В мене з двірником проблем не було. Були трохи бамперні проблеми - бо ж кріплення там пластмасове на соплях.

зрозуміло

Alex

Але люди якщо вам потрібно сімейний автомобіль то це для вас . Юрій ви згодні?

Юрій

100% так. Взагалі машинка то що треба. Особливо те море місця в салоні.

Alex

Так звичайно і навіть якщо ви пасажир ви відчуете цю насолоду. Звичайно ця машинка більш жіноча .Бо більшість жінок їздить у Киеві саме на Nissan Tiida. Юрій вам пораджу затонуйте вікна в машині і тоді ваш Nissan Tiida буде шикарним подивіться в інтернеті як вона виглядае збоку повірте вона того варта

Юрій

Жіноча? Я думаю що це мені хочеться її доньці подарувати ))). Власне у мене й був такий план - навчитися їздити (бо це ж моє перше авто!). І купити щось повнопривідне. Що порадите, до речі? Якогось німця типу фольксвагена, японця типу Ікстрая чи корейця?

Alex

На яку суму ви хочете придбати?бажано в долларах! від і до

Юрій

Ну це плани не теперішнього року, а наступного 2012 або й ще за рік. Ціни я так трохи знаю, мене більше цікавить їхня порівняльність. Чи можуть корейці за якістю тягатися з японцями та німцями?

Alex

Я не знаю як корейці але німці такі як: мерси , бмв, ауди це бізнес клас .Сімейний клас це більш фольцваген(дивлячись який).японці роблять теж сімейні авто, жіночі.Корейці ви маете на увазі SANG YOUNG?

я вам пораджу зараз купити бо ціни на іномарки сказали виростуть на 40%

Alex

Я б порадив АУДИ тому що у мене Ауди а6 1999 року и на дорозі вона як лансер ево,така ж швидка ця машина вміщує в собі сімейний і бізнес клас .там дуже великий багажник туди вміщується 3-5 балонів газу.перевірено. я вас запевняю це авто вам сподобаеться

Alex

Юрій ви хотите новое авто покупать?

Юрій

Так, мабуть. Та моя Тііда - з салону. Якби я купляв вживаний, то зробив би це у Польщі, де вживані авто суттєво дешевші.

Alex

я все таки кажу купуйте ауди або фольцваген пасат

Alex

Просто німці поки що роблять найкраці авто .Щоб зекономити поставте газ на машину .Ось я хочу поставити тільки треба тисяча долларів але це ж економія

Alex

Юрій вибачте ви ж сказали повний привід - це джипи але вони коштують від 200 тисяч я б купив ауди q7 але вона дуже дорога або фольцваген Touareg

Юрій

За рік - два побачу як мої фінансові справи, тоді й буду щось думати.

назбирайте тисяч 30 долларів тоді можна буде купити шось гідне

Alex

просто я не знаю на яку суму ви хочете я б купив спочатку щось таке наприклад Hyundai ix35 (Tucson ix) Hyundai ix55 (Veracruz) Hyundai Santa Fe Hyundai Tucson Subary Forester Subary Outback Mazda CX-9 F/L Mazda CX-7 F/L Chevrolet Captiva

Юрій

Ну як на мене, гідними з Вашого списку є лише Forester Subary Outback Mazda CX-9 F/L Mazda CX-7. До речі, мій знайомий, який купив круте Ауді (вживане на 120 тис. км.) тепер має з ним великі експлуатаційні клопоти.

Alex

так звичайно клопоти є і будуть машини ж не вічні .Я теж мав але розумієте в цій машині стільки плюсів що про мінуси забуваеш.Але я не про це я вам вибрав варіанти які гідні вашої уваги. Я хотів добавити Chevrolet Captiva але я не думаю що ця машина гідна ставати в 1 ряд з Subaru, Mazda

Alex

Між іншим Hyundai Santa Fe дуже вишуканий автомобіль але дуже дорогий. До речі а Mitsubishi: ASX Outlander XL Pajero Wagon це теж японці

Юрій

Може Ви підкажете щось з більш актуального питання. Яке б GPS доцільно придбати?

Alex

Юрій раджу купити бортовий компютер це набагато краще там е той же GPS та багато іншого

Юрій

Але кажуть що штатний джіпіес в Тііди та й в інших авто не заслуговує уваги.

Alex

Я не знаю точно про джіпіес але мої знайомі купили за 2-5 тисяч і радіють йому. кажуть фантастична річ .Garmin Nuvi 2300 думаю вам сподобається

Юрій

Я то знаю, але мало того, що він доволі дорогий припокупці, тот ще дорожчий в експлуатації - за оновлення карт слід платити. Але якість своє коштує. Тут ніц не скажеш...

Alex

я не можу говорити про те чого не знаю

Alex

Насправді Юрій я не можу вам про джіпіес нічого сказати бо я в них нічого не тямлю бо мені 16 років а про машини я знаю тут можу порадити .Вибачте якщо щось не так але мені потрібно зараз поступати в Автодорожний так що якщо вас щось цікавить звертайтесь

Alex

те що говорив вище усе правда адже моя бабуся справді купила собі нісан потім він буде мій зараз на ньому катаюся

Хороший автомобиль ,наверное в своём классе он больше всех отвечает цене и качеству. Но вот беда - клиренс. Жаль но мне такое авто не подходит. Зимой в деревню не проехать , летом грибы, рыбалка, вообщем природа будет не доступна. У меня когда то Ланос был ,так пока я его на вставки да спец кронштены не поднял, думал всё днище сотру. Интересно , а Тииду поднять можно ,есть для этого что-то в продаже? Может кто слыхал?

Sergio78

где собирались Тииды выпуска 2008-10ых годов? кто то проверял по ВИНу?

Олег Коломієць
21.12.2012

Мав змогу взяти це авто на тест-драйв на вихідні. Загальні враження позитивні. Авто комфортне, легко набирає швидкість, добре тримається дороги, легко і зручно кероване, непогана звукоізоляція. Підвіс читати відгук

26.05.2009

Элегантный дизайн, благородный облик и комфорт в движении, вращение руля одним пальцем...Очень удачное соотношение цены и качества!На мног читати відгук

Продаж б/у Nissan

Nissan Rogue 2014 Nissan Rogue 10700$ 2014