Відгуки KTM

Роздумуєте над покупкою KTM? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників KTM. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель KTM, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (2 відгуків)

Оберіть модель KTM

Вам вже пощастило їздити на автомобілі KTM? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки KTM

Останні відгуки про автомобілі KTM

crybcry
crybcry
Москва
390 куб.см.
2013, 150км
KTM Duke 2013

Сто тысяч лет назад, ещё в 2011, когда впервые увидел 125сс аппарат минут на 15 залип, матрица зависла, легкое deja vu, а нет, показалось. Потом, когда появился 200сс, облизнулся ещё раз, а уж с появлением новостей о грядущем выпуске 390сс, подумал, аппарат должен получиться что надо. Для города.  читати відгук

fred_perry
fred_perry
Николаев
KTM EXC
448 куб.см.
2005, 10.000км
KTM EXC 2005

Купил в инюне себе нового "монстра". До этого ездил на хонде 650... но она меня не совсем устаивала. Потому что была довольно тяжелой и недостаточно мощной. Когда пересел на новый мот все стало совсем по другому. Как будто наново начал учится ездить. Я катаюсь по горам, по болотам, леса читати відгук

Найбільш обговорювані моделі KTM

нові відгуки про KTM