Відгук KIA Sportage 2012 1.7 turbo дизель механічна

Ивано-Франковск

04.04.2013

Рік, пробіг: 2012, 11.000 км
Кузов: універсал, 5 дв.

Купували в УкрАвто, жовтень 2010р. Хотіли дизеля. Як варіант, роглядалася Октавія А-5, та коли дізнався що в Україну вже поставляють спортики 1.7 дизельки, вибір був зроблений автоматично!!! Перед цим перелистав багато інф-ції. На даний момент пробіг 11000т.к. Проблем ніяких, автомобілем задоволенй повністю. Ціна-якість нормальна!!! Сам я водій зі стажем 22 роки. Їздив на волга 24, 31029, жигулях 2106, кадет 1.3 седан моноінжектор, віто 110, Катався на багатьох інших. Про авто: нове - воно і в африці нове!!!

По-порядку:

1. Зовнішній вигляд "НІШТЯК"!!! Супер-пупер!!! та ще-й колір "збройна сталь"!
2. Салон просторий, порівняно з нісанами, на другому ряді досить місця, при тому що мій зріст 180 см. в РАВ-4 гірше
3. Матеріали салону досить якісні, не можу сказати що ахті, але і не гамняні, в шкоді текстиль - гірший набагато. А якість торпедо оцінимо з часом. Багажник досить вмістимий, а під фальшпідлогою, біля запаски, ще так раз місця))) Шумність в салоніна 4 з 5. Порівняно з РАВкою, кашкаєм - не гірше.
4. Розхід одне задоволення !!! Траса при 100-110 5.0-5.5, місто до 7.5 зимою!!! Середній приблизно 6.5. Передачі короткі, але на обїзних, на 6-й, спокійно йде 70км/год.
5. Достатньо мягка, чекав гіршого. Колеса 215х70х16, низькопрофільних НЕ ХОЧУ!!! На наших дорогах - це смерть авту!!! Правда трохи "козлить" на гармошках, але це коли влітаєш на швидкості. По динаміці - не спорткар, але при обгонах, при 100-110, досить жвава! В цілому авто задоволений.
6. Кліренс - казка! Саме те що потрібно для наших доріг! Ця зима довела перевагу SUV. Особисто я кажу що спортик це ще не джип, але вже не легковик! Не висока, не низька, не широка, не вузька і в самий раз для мене!!!

Дизайн, якість матеріалів салону, просторий салон, керованість, розхід пального, кліренс, сидіння для далеких поїздок - дуже зручні.

Подивимось після першого то, через місяць, і наших "траходромових" доріг))) Якщо щось цікавить - питайте!!! З радістю відповім!!!

Порада покупцеві: Купувати чи ні - право вибору кожного!!! Я свій вибір вже зробив)))!!!

Обговорити відгук про KIA Sportage 2012

Alex_Kia

Маю Kia Sportage 1,7 дизель із листопада 2011 року. Пробіг 13000. Із "отзывом" Алекс від 04.04.2013 повністю погоджуюсь окрім витрати пального. Да в порівнянні із іншими авто витрата досить низька, але виробники заявили мяко кажучи не зовсім чесні цифри 4,8 по трасі, Ви теж кажете 5-5,5. Як не намагався загнати хоч до 5 літрів - не виходить. Реально (за даними компьютера) 5,5-6 літрів при 2-3 пасажирах і швидкості 90-100. Але ще і компьютер фіксовано бреше на 0,5 літра не на нашу користь. Перевіряв сам разів десять. А по місту взимку всі 10-11, і це без зайвих прогрівань. Думаю, що 5 літрів (за компьютером) можна отримати лише повністю порожньому авто, без пасажирів, у безвітряну погоду і при швидкості 80-90 км за годину. А вцілому автомобілем дуже задоволений, м'яка і спокійна робота дизеля - просто супер.

У мене зимою, та щей по наших напрямках ,комп. показує 6.5-7.1 л. при 2-ох пасажирах, з прогрівами і турботаймером. Восени ,як була суха дорога,і ще не було ям, по трасі до Одеси ,на круіз-контролі, при швидкості 90-95 км/год, добився розходу 4.9л.Хоч зрозуміло, що це не до кінця реальний показник,я накидаю 0,3-0ю5 л.

mas

Согласен у меня зимой до 7,5 летом 6,3 трасса 5

Aliklistopad

Расход зависит еще и от качества соляры. Заводские показатели будут верны на европейском топливе.

Igor Shvets
29.05.2012

Купил 2 недели назад, раньше ездил ВАЗ 2109, Mitsubishi Galant, Honda Civic, Ford Focus, выбирал среди Ford Kuga, Toyota Rav4 , Nissan Qashqai, Honda CRV, Mitsubishi ASX, Hyundai iX35.Volkswagen Tiguan читати відгук

20.06.2012

Взял дизель 2.0. Всем доволен. Быстрая, динамичная. Новая, одним словом. Проблем с обзорностью никаких. Все видно идеально. Выдумки все про плохую обзорность. Один колоссальный минус: машина жутко читати відгук

Продаж б/у KIA Sportage

KIA Sportage 2021 KIA Sportage 24000$ 2021