Відгук KIA Rio 2017 1.4 бензин автоматична

KIA Rio Hatchback
KIA Rio

Рік, пробіг: 2017, 100 км
Компл.: business

Витрата пального по місту: 7.5 л/100км, по трасі: 6.5 л/100км, середній: 7.5 л/100км

Купувалось авто як друге в сімї, основна вимога автомат і невеликі витрати пального. Так як це вже третя кіа в нас, то звикли швидко. Виглядає дуже гарно ззовні, взяли в білому кольорі. Дещо низький передній звіс, тому обережно з бровками. Всередині все інтуітивно зрозуміло і гарно. Шумоізоляція сподобалася, дійсно тихо в салоні. Підвіска загалом сподобалася, єдине що передня на нерівностях видає певні звуки, чого немає в кіа сід, але не напрягає. Дуже переживав з поиводу витрат пального. За перших 100 км стало зрозумілр що при економній їзді в місті можна вийти на 7л., по трасі ще менше, думаю 6.5 легко, якщо в місті не економити то мабуть і до 9 дійти можна, коротше розхід сильно залежить від навиків та манери їзди. Ще смущала коробка 4ат, але ніби нормально, працює гарно. Машина в міському потоці не тіряється, а після 2500 обертів взагалі гарно тягне. По комплектації не розписую, все як тут на сайті. Плюс ділєр кіа як завжди в подарунок надав килимки та захист, тонування не дарували, бо воно заводське.

Корейська зборка, дизайн.

По великому рахунку немає.

Через 9 днів юра дописав: За перших 400 км суто місто з прогрівами розхід 8.3, косяків не виявлено.

Обговорити відгук про KIA Rio Hatchback 2017

Banderoless

Хороший авто. Хотел купить предыдущий Рио, но его не оказалось в салоне и был куплен Сид.

ну друге в нас якраз сід

Konstantinis

Хороший авто, спору нет. И комлектация и качество. У самого был акцент 2008 г.в. до сих пор вспоминаю с теплотой. Корейские тачи лучшие по качеству за свои деньги. Ьока смущает чтомв такой комплектации на автомате стоят 15 колпаки, да и динамика как у трактора или самого дешевого логана. А если учесть сегодняшнюю цену, 18 000 у.е., то не вольно понимаешь что лучше взять битого американца, восстановить, и дешевле будет и престижней, и резвее. Жаль но факт.

KIA Rio

Слава
Россия, Екатеринбург
15.05.2017

Приветствую всех обладателей данного авто. И раздумывающих над покупкой. Постараюсь писать объективно, кратко и по делу. . Итак, до этого владел такими авто - ваз 2115 (почти новая, с пробегом 20т читати відгук

Россия, Сочи
27.12.2017

Автомобиль выбирался по основному критерию-наличие автомата. Ну, а финансовые возможности в 750 000 р очертили круг претендентов на "прописку" в семье: Солярис, Рио и Рапид. Рассматривались в читати відгук

Продаж б/у KIA Rio

KIA Rio 2021 KIA Rio 18000$ 2021