Відгук KIA Magentis 2009 2.0 бензин автоматична

Микола

02.01.2016

Рік, пробіг: 2009, 65 км
Компл.: Велюровий салон

Витрата пального по місту: 10.0 л/100км, по трасі: 6.9 л/100км, середній: 8.0 л/100км

Машина сбита, устойчива на трасі та в місті. Задніх не пасе. Автомат працює хорошо, двигун шепче. Реклами не потребує. Крапка. Мій онук студент, це молодь, так йому більше до вподоби на Межентісі чим на Міцубіші Галант. На світлофорах він перший, на трасі чудово. Мені подобається защита картера двигуна. Їздиш після дощу, а під капотом чисто, нічого протирати. Всі системи працюють надійно. Машину потрібно любити і вона полюбить вас.

Все відмінно, без проблем. На 60 тис. поміняв тормозні диски, колодки та пару втулок на передній підвісці.

Вважаю мінусів нема що відповідає вартості та комфорту.

Порада покупцеві: В кожного свої вимоги. Раджу купувати.

Обговорити відгук про KIA Magentis 2009

Vladimir-81

Маджентис - очень честная машина.

Валерий
Украина, Житомир
13.10.2009

Купил 2 месяца назад - машиной очень доволен. Перед этим были немецкие и японские авто (конечно классом ниже и двигатели по возрастающей). Но этот автомобиль - супер бомба. А то что в комментариях пиш читати відгук

Олександр
24.10.2009

В принципі, машина варта своїх грошей, але якщо вибирати, то краще взяв би японця(корола, чи сівік-седан) чи дешевшого німця(типу фольца пасата), але вже пізно... Першим плюсом варто визнати дизайн, ч читати відгук

Продаж б/у KIA

KIA Optima 2015 KIA Optima 10500$ 2015