Відгук KIA Ceed 2017 1.6 бензин автоматична

Москва

02.05.2017

Рік, пробіг: 2017, 2.600 км
Компл.: Prestige

Витрата пального по місту: 9.2 л/100км, по трасі: 0.0 л/100км, середній: 0.0 л/100км

Автомобілем користуюся з 31.01.2017, коли він приїхав із заводу. Максимальна комплектація для України.

Перед придбанням дивився «форд фієста і фокус», «хюндай акцент та елантра». По оснащенню салону вони і приблизно не попадають проти ceed. Сідаєш в новий сід і відчуваєш різницю проти дубого пластику.

Дуже зручно з камерою заднього виду - при виїзді з парковки оглядовість чудова. Сама камера виведена на 5-ти дюймовий сенсорний дисплей магнітоли. Дуже круто виглядає центральна панель приладів, яка повністю намальована на LCD дисплеї.

По місту дурі вистачає з головою. На трасі майже не їздив ще, але де виїзджав, проблем з обгоном не виникало. Авто йде впевнено і без проблем. За 2500 км жодних нарікань. Одне, що не подобається - це скрегіт вікон від пилу, але думаю це в усіх і нікуди від цього не дінешся.

На передніх кріслах електроприводи. На водійському повна електронастройка. Те що пишуть про шум - як на мене то понти в людей. Нічого критичного в сіді немає і приблизно. Дуже солідно і яскраво виглядають ходові «ріснічки» та задні LED фонарі. Автомобіль загалом чудовий.до кліренса звикаєш і просто не лазиш , де не треба.рекомендую.

Дизайн, якість матеріалів та інтер'єр салону, і все загалом.

Кліренс.

Обговорити відгук про KIA Ceed 2017

Каменяр

А Королу чи Октавію не роглядали?

Shep

Каменяр, да тут вооще странный списочек, акцент, фиеста, а купили сид в фуле... хотя я не сравнивал, может щас уже "позолоченный" акцент дороже максималки сида

shep, спочатку дивився невеликий автомобіль для міста,коли на «фієсту» була акційна ціна. Нова Октавія дорожча,а Корола з Сид і рядом не стояла,як по салону і матеріалам так і по функціоналу

Mike1988

Октавия и корола подороже будут. Выбор достойный за свои деньги, ходовая и шумка на высоте, полностью согласен с автором отзыва. Два месяца уже катаем цид универсал 1,6 мех - никаких нареканий)

Каменяр

Mike1988, Но человек взял 1.6л автомат в комплектации Prestige. Это 20 500$. За эти деньги это Октавия 1.6л автомат в комплектации Ambition. Да, по внутренней комплектации Шкода будет уступать, но места в салоне, багажник на порядок лучше у Шкоды. Вот Вы взяли универсал на механике. Эта машине по дешевле и багажник нормальный - тут совсем другой разговор.

Каменяр, місця в салоні в Сід з головою і для задніх пасажирів. Багажника також достатньо-мені там нічого дуже возити,а за потреби є кросовер.Ви просто гляньте хоч раз на Сід,сядьте в нього-і все стане ясно і про Шкоду І про Королу....

Shep

Mike1988, ))) да менеджеры Шкоды еще те упыри )) да и вообще "еврейкар", хрен от них скидок дождешься

tavrygan

Олександр , питання не по темі - Ви живете в Москві ?

tavrygan, ні, але в списку країн не знайшов Україну і поставив те, що видає падла першим.якраз актуально.

Shep

Климченко А., так Вы в настройках профиля можете изменить страну и город

Та якось не виходить

пробіг 5400. витрата пального при поїздках між містами з середньою швидкістю 130 у змішаному цикли 7/100.нових питань не з'явилось

Россия, Иркутск
27.12.2017

Прежде, чем начать, считаю нужным сделать несколько замечаний. Во-первых, я совершенно не претендую на объективность и считаю, что у каждого может и должно быть свое мнение об этом автомобиле. Свои читати відгук

Yuri Hlieviy
Украина, Буча
07.07.2016

Це вже мій другий сід в універсалі, на попередньому проїхав 55тис за 3, 5 роки. Рестайлова модель відрізняється від попередньої поворотами на дзеркалах, протитуманками і дзеркалими що складаються вже в читати відгук

Продаж б/у KIA Ceed

KIA Ceed 2015 KIA Ceed 13000$ 2015