Отзыв KIA Ceed 2013 1.6 бензин с автоматом

KIA Ceed

Год, пробег: 2013, 120 км
Компл.: топ
Кузов: универсал, 5 дв.

Расход топлива в городе: 0.5 л/100км, по трассе: 0.0 л/100км, средний: 8.5 л/100км

Машина використовується дуже інтесивно, приблизно 50% по вулицях Львова решта 50% - автобани Європи та траса Львів - Київ. На автобанах/трасах двигун, майже завжди використовувавсясергій з макссимальним навантаженням. Дуже і дуже надійна машина. Жодної поломки за 120тис. Крім розхідних матеріалів єдина заміна - два передні амортизатори та втулки стабілізатора на 110 тис. Єдине, чого мені не вистачало в цій машині - щоб двигун був турбований.

Дуже надійна машина в технічному плані.
На загал машина комфортна та добре продумана. Сучасний європейський дизайн як ззовні так і, особливо, в салоні.
Двигун 130 кінських сил, досить тихий на низьких обертах.
Автоматична коробка працює доссить плавно виявилась дуже надійного.
Руль - особливо зручний і добре продуманий, зрештою як і вся передня панель.
М'яка підвіска, досить комфортна як для львівської бруківки.
Дуже просторий і комфортний салон, якісна обивка. Найбільша колісна база серед машин даного класу, принаймні на момент випуску. Великий багажник. Сучасні низькопрофільні рейлінги на даху.
Підігрів керма та сидінь. Швидкий нагрів салону взимку.
Автоматична бокова підсвітка при поворотах на малій швидкості - виявилось дуже корисна зручність.
Пелюстки під кермом для додаткового ручного перемикання передач реагують дуже точно і швидко.
Хороша аудіосистема з bluetooth.

Найбільший мінус персонально для мене - відсутніссть турбіни. Атмосферний двигун хоч і путужний, проте відчутно поступається аналогічним турбованим на автобані. Шумоізоляція підвіски (саме підвіски) досить посередня
Низький кліренс, особливо враховуючи те, що без додаткового металевого захисту їздити в Україні вкрай протипоказано.
Хоча я багаторазово розганяв машину понад 200км/год (при заявлених 192), максимальна практична швидкість на автобані не більше 180км/год, причому після 160 швидксть росте досить повільно.
Відносно великий розхід палива після 140-150км/год якщо порівнювати з турбованими двигунами аналогічної потужності.

Совет покупателю: Брати топову комплектацію, можливо зразу зробити додаткову шумоїзоляцію для тих, хто часто їздить по трасі 160 і вище.

Обсудить отзыв про KIA Ceed SW 2013

KIA Ceed

Василий
Украина, Саки
15.04.2013

Вот и я стал счастливым обладателем этой чудо колесницы Ceed SW TOP 1.6 АТ сириус сильвер. На шикарных иномарках не имел чести ездить поэтому сравню с а/м которые у меня были, а вернеее только с одним читать отзыв

25.05.2013

Езжу месяц. Моя первая машина. До этого по немногу ездил на жигулях и деу. Общее впечатление положительное. Внешность на 5. Выбирал между черато крузом и ситроен с4. Круз громоздкий, много ест и много читать отзыв

Продажа б/у KIA Ceed

KIA Ceed 2017 KIA Ceed 17571$ 2017