Відгуки Jeep (Джип)

Роздумуєте над покупкою Jeep? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Джип. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Jeep, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (46 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Джип? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Jeep

Останні відгуки про автомобілі Jeep

США
Бруклин
5.7 бензин, AT
2021, 1.600км
Jeep Grand Cherokee 2021

Сегодня я хочу поделиться с вами впечатлениями о своём новом автомобиле Jeep Grand Cherokee Overland 5.7L (2021). Машина у меня всего 1 месяц. На спидометре сейчас 1000 миль пробега. За это время я успел узнать о ней достаточно много. Но сначала я хочу немного рассказать о своём старом Grand  читати відгук

Константин
Константин
2.4 бензин, AT
2018, 60.000км
Jeep Compass 2018

Заказал авто с америки, понравилось по дизайну очень. Перед этим посмотрел пару видео обзоров и понял, что пока не куплю, знать не буду. Дождался, отремонтировал и хочу сказать машиной довольный на все 100%. У авто много достоинств! Коробка и мотор работает достаточно хорошо, ничего другого за э читати відгук

Олександр
Олександр
2.4 бензин, AT
2016, 118.000км
Jeep Cherokee 2016

Мої вітання. Хочу поділитися враженням від користування даного автомобілю. Пригнали з США, пробіг був 80000, зробили ремонт. Катався без абсолютних проблем до 110000, потім понеслась. Заклинув компресор, потім другий (новий оригінальний), помер стартер, термостат, після 118000 почалися проблеми з бл читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Джип

нові відгуки про Jeep