Відгуки Иж

Роздумуєте над покупкою Иж? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Иж. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Иж, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (26 відгуків)

Оберіть модель Иж

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Иж? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Иж

Останні відгуки про автомобілі Иж

РРР
РРР
Иж 21251
1.5 бензин, MT
1991, 80.000км
Иж 21251 1991

ИЖ 21251 был у моего тестя с нуля, ездил мало (с 91 года по 2015 накатал всего 80т.км.). Когда мне его отдали я считал что он мне не нужен, у меня есть другой автомобиль. Но как же я ошибался. На данный момент все ремонты, все привезти отвезти, все тяжести были на нем, ах да + рыбалки. За 2 года я н читати відгук

Иван
Иван

Севастополь
Иж 2126
1.6 бензин + ГБО, MT
2003, 100.000км
Иж 2126 2003

Надежный в сегменте дешевых авто (до 2500у.е.). Надежный проверенный выносливый двигатель ВАЗ-2106 с электронным зажиганием (полно дешевых з/частей везде); кузов - частично оцинкован, поэтому за 12лет безгаражнгой эксплуатации следов ржавчины мало. Подвеска надежна: впереди - МкФерсон, сзади - полуз читати відгук

Sergey
Sergey

Иж 412
1.5 бензин, MT
1975, 64.000км
Иж 412 1975

Авто досталось по наследству от дедушки в 2003 году с родным пробегом 58000 км. Кузов был в хорошем состоянии, много хрома (радиаторная решетка, окантовка фар, стекол, колпаки) симпатичный, как по мне, внешний вид. Ехдил на нем немного - в основном ремонтировал, продал 2008 году. Проехал максимум 50 читати відгук

нові відгуки про Иж