Відгуки Isuzu

Роздумуєте над покупкою Isuzu? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Isuzu. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Isuzu, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (23 відгуків)

Оберіть модель Isuzu

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Isuzu? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Isuzu

Останні відгуки про автомобілі Isuzu

Савва
Савва

Пенза
Isuzu NPR
5.1 дизель, MT
2015
Isuzu NPR 2015

У нас 3 исудзу, пробег у плюс минус одинаковых у всех в районе 100 000 км, доставляем рти и шины. За первый год проблем у нас не было, помимо ну очень быстрого появления ржавчины. Весь 2016 мы с ними промучались, но потом благополучно продали, хотя вид уже едва можно было назвать товарным – кузов, р читати відгук

Максим
Максим
Абрамцево
1.9 дизель, AT
2017, 26.500км
Isuzu D-Max 2017

Машина достаточно редкая, на дорогах D-Max встречается не часто, хотя в последнее время их вроде как прибавилось. Автомобиль купил год назад, накатал 26 тысяч километров. Особо рассказывать не о чем, пикап ездит и проблем не доставляет. Расход средний от 7.8 до 8.5 литров на сотню. Межсервисны читати відгук

Isuzu Midi
2.2 дизель, MT
1992, 850.000км
Isuzu Midi 1992

Свою миди купил в 2010 году. Из винкода узнал что она англичанка. Движок дизель (4FD1) 2.2, по совету моториста поменять кольца, вскрыл в его жизни первым. Замерив гильзы был тихо охреневший, при стандартном поршне размер выработки гильз превышал 3 ремонт. Принял решение перегильзовать, что в действ читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Isuzu

нові відгуки про Isuzu