Отзыв Hyundai Tucson 2017 2.0 turbo дизель с автоматом

Сергій

06.10.2017

Год, пробег: 2017, 200 км
Компл.: Express

Расход топлива в городе: 11.0 л/100км, по трассе: 8.0 л/100км, средний: 10.2 л/100км

Всім привіт! Нещодавно став власником Hyundai Tucson 2.0CRDI AT 4WD в комплектації Express. Постараюсь описати процес вибору і порівняння з конкурентами, і з часом буду доповнювати відгук по мірі експлуатації.

Отже, про все по порядку.

Почну з того, що попередній автомобіль Volkswagen Polo з пробігом 60000 здав через трейд-ін в добрі руки, не можу сказати, що авто було погане, проте з часом, ближче до 100000 могли виникнути вже серйозніші проблеми з двигуном (наразі вже був наявний стук при холодному запуску). Крім того не мав змоги повноцінно займатись продажем авто, та й можливість безпечного проведення операції обміну через автосалон також надавала впевненості.

Тому перед тим, як здавати в трейд-ін, треба було визначитись з новим автомобілем. Ось тут починається найцікавіша історія, яка тривала декілька місяців. Основні критерії – бюджет не більше 30К дол.; надійність, оскільки авто вибиралось на тривалий термін, а не «відкатав гарантію і продав»; високий кліренс; довжина авто не більша за 4.5м, адже їздити вузькими вуличками Львова, а головне паркуватись, на габаритному авто не зручно, сюди також додам наявність автомата (бажано класичного ГТ), який мав би підвищити комфорт в пересуванні. Відповідно коло звузилось до класу компактних кросоверів, а марок машин в цьому класі багато. Nissan Qashqai, Renault Kadjar, Peugeot 3008, Mazda CX-5, цікавився також екзотикою Toyota C-HR, Citroen Cactus, Kia Niro.

По відомим причинам в сторону ВАГ не дивився. Прошу прихильників даного концерну не ображатись, проте до надійності є цілком обґрунтовані запитання (і так, мені менеджери теж їздили по вухах, що там вже все оновлено, доопрацьовано і все в шоколаді). Вистачило лише сісти у Leon X-Perience з DSG-6 і спробувати проїхати на невеликій швидкості (до 5-8км/год, я пробував розвернутись і запаркуватись на майданчику), як стало очевидне наступне – при легенькому натисненні на педаль газу відчувалось, що машина їде ривками, логічно пояснюється тим, що DSG – спортивна коробка, вона різко або змикає або розмикає зчеплення і не вміє плавно пробуксовувати ним при рушанні з місця, як на механіці. Відповідно я їхав і відчував як зчеплення туди-сюди змикалось-розмикалось, щоб забезпечити плавний рух на такій швидкості. Для пробігів по місту цей варіант відпадав, бо незважаючи на всі доопрацювання, я впевнений, що в такому режимі кінчилась би коробка швидко. До цього додам таку політику ВАГ, коли за ледь не кожну опцію (які в багатьох конкурентів вже є навіть в базі) потрібно доплачувати, – остаточно підірвали мій інтерес.

Наступний був Qashqai з бензиновим 1.2T – зрозуміло, що брався би більш адекватний мотор для такої достатньої великої машини, проте сама машина чомусь не вразила ні дизайном, ні виконанням салону. Тому пішов дивитись Пижика.

Peugeot 3008. Коротко – бомба. По технічній частині теж все добре, якщо дивитись на дизель з автоматом, крім того керується чудово і має хорошу шумоізоляцію. Що засмутило, так це вже існуючі відгуки про частенькі зависання мультимедіа та інші типові дрібнички, притаманні французьким авто. Взагалом це не критично і жити з цим можна, але разом з цим на додачу спробував сконфігурувати авто з потрібними опціями і ціна вже стала трохи кусатись. І що важливо, на разі дилер не хотів йти на поступки, адже це новинка. Тому галочка машині була поставлена в доброму сенсі, але остаточне рішення вирішив по ній відкласти.

Стосовно Renault Kadjar майже все те саме, що і по Пижику, єдине, що схиляло чашу терезів в негативну сторону – той таки робот. Хоча машинка також гарна з точки зору дизайну, комфортна по підвісці і економічна.

Пішов дивитись на нову Mazda CX-5. Одразу скажу про деяку неговіркість менеджера автосалону, питання задавав я, сам він про машину нічого не розказував, лише відрубував мені короткими лаконічними фразами, таке враження, що абсолютно не був зацікавлений у продажі авто. Хоча власне авто було дуже цікаве. Я тестував 2.2 SkyActive-D, хоча в мій бюджет вписувався лише 2.0 бензин на передньому приводі. Порадувала пружна підвіска, в міру комфортна і не дуже жорстка, хороша шумоізоляція, салон виглядав цікавіше в порівнянні з дорестайлом. Відносний мінус – габарити по довжині 4.6м, машина була трохи великувата. Додавши до цього холодне відношення менеджера до мене як до клієнта відбивало бажання мати справу з даним дилером. Проте, повторюсь, машина хороша, тому я поставив знак рівності між нею і 3008 Пижиком.

Поруч із Маздою знаходився салон Субару, і перед ним на підвищенні красувалась новенька Subaru XV. Чесно кажучи, вже хотів брати її. І ось чому. Напевно свою справу зробив позашляховий тест в лісі по крутих грунтових підйомах з корінням і каменюками. Власне Субару є чи не лідером серед кросоверів за своїми позашляховими можливостями. Конкретно, що подобалось в даній машині – компактна по габаритах, височенний кліренс у 22 см, хороша зв’язка двигун-коробка (хоч тут був варіатор, але налаштований він був чудово, та й по відгуках проблем з ним ні в кого не було) і на десерт просто мега м’яка підвіска. Зазначу, що за рахунок опозитного двигуна, центр мас знаходиться набагато нижче, ніж в конкурентів, тому машина чудово тримала повороти, незважаючи на м’якість підвіски. Вже зідзвонювався з менеджером і хотів замовляти в оранжевому кольорі, але на жаль, мій Поло по трейд-іну оцінили найнижче серед усіх салонів. Зі скидками на нове авто теж було туго.

І от, приїхавши додому, відкрив інтернет і випадково натрапив на те, що в цей час йде спец пропозиція на Hyundai Tucson і він став дешевшим за бестселер Kia Sportage в аналогічній комплектації. В мій бюджет якраз вписувалась базова комплектація з 2-літровим дизельним двигуном, на ГТ-автоматі і з повним приводом. По комплектації, хоч і базовій для даного двигуна, теж ніяких питань, тут і клімат 2-зонний, круїз, задні парктроніки, підгрів сидінь і керма, 6 подушок безпеки, допоміжна електроніка для їзди бездоріжжям та багато інших печеньок. Після тест-драйву машина сподобалась – тяговитий двигун, непогана шумка і ергономіка салону, єдиний невеликий мінус підвіска трошки жорсткувата, але я б не сказав, що занадто. Усе дрібне, аля міська бруківка відпрацьовувалась нормально, питання були лише до великих вибоїн. До речі, на зиму спробую купити гуму 215/70 R16 замість штатної 225/60 R17 і подивлюсь як воно буде. Отже, покупці посприяв ще факт того, що дилер забирав мій Поло з руками і ногами за непогану ціну, і на додачу робив подарунок у вигляді гумових килимків і металевого захисту двигуна.

От так я став щасливим власником Тушканчика в коричневому кольорі :) По експлуатації, ще говорити рано, наїздив лише 200 кілометрів, проте вже можна зазначити деякі нюанси – корейські машини мають тонке лакофарбове покриття, тому одразу було прийняте рішення затягнути капот, передній бампер і бокові дзеркала у прозору бронеплівку, щоб уникнути сколів і в подальшому проблем з корозією. Також по розходу зазначу трохи збільшені цифри, аніж заявлено, особисто у мене ця цифра наразі складає 10.2л (80% пробіг по місту із частими заторами). Сподіваюсь, після обкатки трохи спаде, хоча впринципі для мене цифри в районі 10л/100км є задовільними. В планах на майбутнє доставити рейлінги на дах для активного відпочинку, а також вирішую, чи потрібна мені кольорова мультимедіа з навігацією, яку можна також доставити.

Ну а на разі на цьому у мене все, сподіваюсь, мій відгук стане корисним для інших автолюбителів, буду його обов’язково доповнювати.

Яскравий сучасний дизайн.
Хороша ергономіка.
Надійні силові агрегати.
Непогана комплектація.

Трохи жорсткувата підвіска.
Тонке лакофарбове покриття.
Розхід, вищий заявленого.

Совет покупателю: Зверніть увагу на товщину ЛКП, вважаю не буде зайвим заклеїти передок у прозору плівку.

Через 5 мес. и 1 дней Сергій дописал: Накатав 2500км, пройшов ТО-0, вирішив доповнити відгук. Отже поїхали. Після півроку експлуатації вже можна з впевненістю говорити про різні нюанси. Почну з хорошого. Авто дуже добре пристосоване до наших зимових умов - хочте вірте, а хочете ні, але при -15 С, дизельний двигун повністю досягає робочої температури (80 С) за 15 хв без всяких фенів. З них 2-3 хв робота на холостих (прогрів АКПП), решта - рух на 2 і 3 передачах в ручному режимі тримаючи оберти 2000-2200. В цей момент ввімкнені підігрів сидінь і керма, після 15 хв коли двигун прогрівся, вимикаю ручний режим автомата і підігріви, вмикаю пічку - йде гаряче повітря - добре мені, добре двигуну. Одного разу виїжджав на легкий оффроуд, чисто щоб протестувати можливості в сніжку. Якщо без фанатизму і тримати в голові, що це паркет, а не позашляхових, то все добре - по засніжених полях їде впевнено (а так ми умудрились засадити Паджеро :) ) По розходу взимку - 12 л місто, 7 л по трасі до Буковелю і назад. Знову ж таки зазначу, що по місту у мене пробіг 7 км в одну сторону, часто трапляються корки. Тепер по мінусах - так як я і казав, жорстка ходова і це однозначно - мав змогу порівняти на тій же самій дорозі в Буковель, коли їздив на Поло і тут. На Поло хоч гриміло більше, але їхало м'якше :) І ще один нюанс, який варто зазначити - це свист чи скорше писк в районі лівого заднього колеса, коли працює двигун (при температурі нижче -5 С). Читав форуми, пишуть насос підкачки пального з баку. Хтось міняє по гарантії, хтось катається. Якщо буде прогресувати - поїду також міняти по гарантії, не люблю посторонніх шумів. На останок по ТО - замінили масло з фільтром, долили масло в АКПП і того 3600 грн вийшло. Дорогувато, але варто зазначити, що в мотор потрібно 8 л масла. Ще от-от планую доставляти оригінальні рейлінги, від кольорової мультимедіа вирішив відмовитись - купив собі тримач для смартфона, маю навігацію там, досить зручна штука :) Підсумуючи все сказане, машиною не перестаю тішитись, вибором не розчарований. До наступної зустрічі після ТО-1!

Через 8 мес. и 29 дней Сергій дописал: Від моменту покупки пройшло 6000 км. Гадав, наступне доповнення буде після ТО-1, але не так сталося як гадалося. Через два тижня після нульового ТО мав першу поїздку на дальню дистанцію, а це 270 км в одну сторону. Проїжджаю 100 км і чую дику вібрацію по кузову, машину аж підкидає. Перша підозра - пробив колесо. Вийшовши з авто чую запах горілої резини з-під заднього колеса. Піддомкратив машину, кручу колесо на нейтралі руками - не крутиться. Виклик евакуатора, везуть до Франківська на офіційне СТО. Після діагностики першим ділом питають, чи не лазив хтось до механізму ручіка. А на ТО-0 мені якраз його підтягували. Діагноз - офіційний дилер провів роботи неналежним чином, внаслідок чого механізм заклинив і я фактично їхав 80 км із зажатим ручніком... Красота. А ще красота в тому, що Франківський дилер і Львівський, мають різні бази даних і у перших моя машина не числилась, бо машина куплена у Львові. Відповідно за ремонт і регулювання прийшлось платити, правда недорого, щось 200 грн. Після купи витраченого часу і нервів поїздку вдалось завершити без прецедентів. Після того мав доставляти рейлінги знову ж таки у офіціалів. Чесно сказати, боявся, що знову нарукожоплять і дах почне протікати (розбиралася обшивка даху, виймалися штатні заглушки і в них кріпились рейлінги). Після серйозних розмов з дилером щодо якості їхніх робіт, завірили що все буде гуд. Слава богу з рейлінгами зараз все гаразд, машина бувала в сильному штормі, дах не тече. Тому, шановні автолюбителі, робіть висновки, і обов'язково контролюйте, що роблять з вашим авто, навіть якщо це офіціали. Тепер до хорошого, авто повністю обкаталось, зараз вже пробіг 6000 км, розхід по місту 10 л, траса 6.7 л. Мав поїздку в Румунію, тому випробував безліч параметрів - ергономіка, комфорт, керованість. Зауважень нема, рулилася на серпантинах Трансфагарашу чудово (це завдяки зажатій підвісці - для рівних румунських доріг взагалі шик), спина не втомлювалась за весь час, тяги дизеля вистачає в усіх діапазонах - обгони робити дуже легко. Машинка однозначно радує, тому головне не поламати її кривими руками :)

Обсудить отзыв про Hyundai Tucson 2017

Shep

тушкан машинка хорошая удачи в эксплуатации! когда был в салоне хюндай, и посидел во всех машинах , начиная от аксента, то понял что "нормальные" машины у хюндая начинаются только с таксона, все что дешевле - просто консервные банки

ответить   +7-1
KoTb

эх.. 15ка нравится, туксон нравится, интересный отзыв и выбор, спасибо подпишусь на отзыв.

KoTb

KoTb, Сергей, а вот сейчас если бы равные условия, выбрали бы XV учитывая что там опций поменьше туксона (вроде) в схожей цене? В нашем городе субариков нет, а XV только старых версий, а вот туксонов очень много.

KoTb, я думаю если бы диллер Субару проявил некую лояльность, то вполне. Машина очень хорошая, разве что багажник чуть поменьше, но мне не критично. На что надо обращать внимание в XV, это то, что там сейчас идут моторы с прямым впрыском, соотвественно там будет тнвд и степень сжатия порядка 12.5:1. Надо кормить только 98 бензином.

ответить   +2-1
Slavik0080

Я так и не понял,куда 3008 дели,в чём он проиграл Туксану?В итоге сколько обошёлся Хюндай?

ответить   +4-2

Slavik0080, разница была в цене, потому что в Пыжике много опций по доплате. В Туссане все идет в стандарте, даже цвет металик без доплаты. Также гарантия в моем случае 5 лет, а не 2. Наличие 4WD не ключевой, но приятный бонус. Ну и спецпредложение от диллера сделали свое дело Хюндай на момент покупки стоил 810000 + заказал бронепленку и тонировку на задние двери - это еще +15000. Добавьте ПФ и каско и будете иметь финальную цену.

ответить   +8-1
Slavik0080

Ser Gio, ну да,выходит 30ка 2,0 дизель автомат и полный привод..

Правдоруб

Интересно было почитать про выбор. Автору удачной эксплуатации!

ЛАГ

Дякую, за відзив досить цікаво та змістовно.
Чекаю продовження....

Дякую всім за побажання! Вже наїздив 1800 км, скоро нульове ТО, після нього обов'язково доповню відгук.

rozwer

повністю згоден з автором стосовно ВАГу на основі досвіду експлуатації Сеату Алтеа ХЛ. незважаючи на багату комплектацію, засоби безпеки дуже багато зауважень до ергономіки (дууууже) і до якості роботи двигуна на 90-100 тис пробігу та якості різних замків (дверей, багажнику).
до речі після Сеату також зупинився на SUV - але вибір зробив на користь РАВ4.

Накатав 2500км, пройшов ТО-0, вирішив доповнити відгук. Отже поїхали. Після півроку експлуатації вже можна з впевненістю говорити про різні нюанси. Почну з хорошого. Авто дуже добре пристосоване до наших зимових умов - хочте вірте, а хочете ні, але при -15 С, дизельний двигун повністю досягає робочої температури (80 С) за 15 хв без всяких фенів. З них 2-3 хв робота на холостих (прогрів АКПП), решта - рух на 2 і 3 передачах в ручному режимі тримаючи оберти 2000-2200. В цей момент ввімкнені підігрів сидінь і керма, після 15 хв коли двигун прогрівся, вимикаю ручний режим автомата і підігріви, вмикаю пічку - йде гаряче повітря - добре мені, добре двигуну. Одного разу виїжджав на легкий оффроуд, чисто щоб протестувати можливості в сніжку. Якщо без фанатизму і тримати в голові, що це паркет, а не позашляхових, то все добре - по засніжених полях їде впевнено (а так ми умудрились засадити Паджеро ) По розходу взимку - 12 л місто, 7 л по трасі до Буковелю і назад. Знову ж таки зазначу, що по місту у мене пробіг 7 км в одну сторону, часто трапляються корки. Тепер по мінусах - так як я і казав, жорстка ходова і це однозначно - мав змогу порівняти на тій же самій дорозі в Буковель, коли їздив на Поло і тут. На Поло хоч гриміло більше, але їхало м'якше І ще один нюанс, який варто зазначити - це свист чи скорше писк в районі лівого заднього колеса, коли працює двигун (при температурі нижче -5 С). Читав форуми, пишуть насос підкачки пального з баку. Хтось міняє по гарантії, хтось катається. Якщо буде прогресувати - поїду також міняти по гарантії, не люблю посторонніх шумів. На останок по ТО - замінили масло з фільтром, долили масло в АКПП і того 3600 грн вийшло. Дорогувато, але варто зазначити, що в мотор потрібно 8 л масла. Ще от-от планую доставляти оригінальні рейлінги, від кольорової мультимедіа вирішив відмовитись - купив собі тримач для смартфона, маю навігацію там, досить зручна штука Підсумуючи все сказане, машиною не перестаю тішитись, вибором не розчарований. До наступної зустрічі після ТО-1!

stokoz

эт реальный расход?? или у людей проблемы с руками??
у меня 10 летний аккорд 2-х литровый!!!!! берет столько же по городу и куда меньше по трассе!?!?
Нафиг такой дизель????

ответить   +1-4

stokoz, прежде чем делать такие "выводы" надо указывать мощность двигателя, тип трансмиссии и среднюю скорость передвижения как минимум. У вас ГТ-автомат, мощность 185 л.с. и крутящий момент доступный на 2000 об., средняя скорость 20-25 км/ч?

Від моменту покупки пройшло 6000 км. Гадав, наступне доповнення буде після ТО-1, але не так сталося як гадалося. Через два тижня після нульового ТО мав першу поїздку на дальню дистанцію, а це 270 км в одну сторону. Проїжджаю 100 км і чую дику вібрацію по кузову, машину аж підкидає. Перша підозра - пробив колесо. Вийшовши з авто чую запах горілої резини з-під заднього колеса. Піддомкратив машину, кручу колесо на нейтралі руками - не крутиться. Виклик евакуатора, везуть до Франківська на офіційне СТО. Після діагностики першим ділом питають, чи не лазив хтось до механізму ручіка. А на ТО-0 мені якраз його підтягували. Діагноз - офіційний дилер провів роботи неналежним чином, внаслідок чого механізм заклинив і я фактично їхав 80 км із зажатим ручніком....Красота. А ще красота в тому, що Франківський дилер і Львівський, мають різні бази даних і у перших моя машина не числилась, бо машина куплена у Львові. Відповідно за ремонт і регулювання прийшлось платити, правда недорого, щось 200 грн. Після купи витраченого часу і нервів поїздку вдалось завершити без прецедентів. Після того мав доставляти рейлінги знову ж таки у офіціалів. Чесно сказати, боявся, що знову нарукожоплять і дах почне протікати (розбиралася обшивка даху, виймалися штатні заглушки і в них кріпились рейлінги). Після серйозних розмов з дилером щодо якості їхніх робіт, завірили що все буде гуд. Слава богу з рейлінгами зараз все гаразд, машина бувала в сильному штормі, дах не тече. Тому, шановні автолюбителі, робіть висновки, і обов'язково контролюйте, що роблять з вашим авто, навіть якщо це офіціали. Тепер до хорошого, авто повністю обкаталось, зараз вже пробіг 6000 км, розхід по місту 10 л, траса 6.7 л. Мав поїздку в Румунію, тому випробував безліч параметрів - ергономіка, комфорт, керованість. Зауважень нема, рулилася на серпантинах Трансфагарашу чудово (це завдяки зажатій підвісці - для рівних румунських доріг взагалі шик), спина не втомлювалась за весь час, тяги дизеля вистачає в усіх діапазонах - обгони робити дуже легко. Машинка однозначно радує, тому головне не поламати її кривими руками

Shep

Ser Gio, так надо было взять отчет о неподобабще проведенной работе, чек за исправления и выбивать деньги с первого дилера, или импортеру жаловаться, Хотя они судя по отзывам отморозки еще те

Shep, чесно кажучи, я був в той момент трохи в стані афекту, тому про офіційний висновок зі всіма штампами і забув. Вже потім по поверненні додому побачив, що є тільки документ по проведених роботах. Добре, що недорого обійшлось і зараз з тим проблем більше нема. Але тепер маю досвід на майбутнє.