Отзыв Hyundai Elantra 2018 1.6 бензин с автоматом

Ігор

Хмельницкий

01.08.2018

Год, пробег: 2018, 8.000 км

Расход топлива в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 6.5 л/100км, средний: 0.0 л/100км

Всім привіт. Вирішив написати відгук про свій авто. Вибирали між Кашкаєм, Октавією, Фокусом і Маздою 3. Пріоритетом була АКПП автомат (не робот, і бажано не варіатор). Кашкай - перший раз зіткнувся з тим що менеджер в салоні навіть не хотів показувати машину, або він вирішив що машина мені не по карману, або в них і так продажі космос). Октавія - сподобалась, але з всіма доп. пакетами виходила дорожче, та й гарантія в 2 роки. Фокус - з мінусів АКПП робот і кліренс. Мазда 3 - сподобалась усім, але чекати її довелось би 2-3 місяці, для мене не варіант.

І так Єлантра в білому кольорі (вважаю най практичнішим, та й подобається). Диллер зробив все в обговорені строки, залишились задоволені. Тепер по порядку:

- АКПП працює адекватно, дозволяє без проблем обганяти на трассі, по місту я воджу спокійно, але якщо треба різко розігнатися також проблем немає;
- дизайн кузова просто супер, всередині також подобається, не такий космічний як у попередніх поколінь. Усе під рукою, довго звикати не прийшлось;
- витрати палива: по місту у мене виходить 9, по трассі 6-6.5 дивлячись як їздити (бенз. 92 Окко, Wog);
- підвіска як для мене золота середина, досить зібрана і в міру жорстка;

Добре тримає дорогу, можна активно обганяти і після 100 км., сподобався круїз-контроль (шкода немає де у нас його використовувати), про світло писали раніше в відгуках що слабеньке, незнаю мені подобається, можливо хто до чого звик. Багажник великий (пакувались на море, все влізло), правда погрузочний пройом трошки не зручний. Сидіння комфортні, в далекій дорозі спина не ниє, є бокова підтримка. Сам за собою сідаю нормально при зрості 180см. колінами не впираюсь, в кришу головою також, хоча місця над головою і не багато.

Поки що усім задоволений.

Мінуси, хоч і незначні: немає зовнішньої кнопки відкривання багажника (на попередньому авто також не було так що не критично, але могли б і зробити), шумка (але вона у всіх конкурентів за цю ціну приблизно така ж), магнітола (функціонально все добре, але виглядає як тетріс, треба міняти), люк бензобака відкривається з салона (ну як так?), підлокотник не регулюється по вильоту (могли б не тільки в максималці зробити).

Совет покупателю: Машина на свою ціну чудова.

Обсудить отзыв про Hyundai Elantra 2018

Правдоруб

Добре авто, з непоганою ціною та комплектацією з акпп. Погоджусь також, що зараз Фокус на автоматі є не дуже конкурентним, у т.ч. по ціні, але щодо кліренсу, погодитись не можу. Те, що пишуть на бумазі, то одне, але проїдьте на обох по поганій дорозі з ямками, зрозумієте, що в кліренся різниці не має (говорю про седани).

Правдоруб, можливо, фокус седан не розглядався так як не було в наявності. А робот з сухим щепленням не викликає довіри (моя суб'єктивна думка)

Правдоруб

22061988, зараз вони (Форд) розпродують те, що залишилось, перед появою 4-го покоління, і особливо гарні ціни саме на хетчі на механіці.
Скільки обійшлося Ваше авто, комплектація "комфорт"?

Василь К

92 бензин, ви так сильно не любите свою нову машинку??? Розумію що атмосферник, але при різниці в ціні всього лишень гривню на літрі як на мене немає змісту його купляти? Чи не так?

Василь К, я не зовсім коректно написав, вірніше я зараз заливаю 92 і 95 для порівняння

Василь К, існує багато різних думок на рахунок октанового числа, присадок і т. п, вирішив для себе порівняти

Max
Украина, Чернигов
15.07.2018

Искал машину в бюджете до 600К гривен по следующим критериям (в порядке сложности подбора): 1) Расторопная живучая АКПП. 2) Адекватная нашим дорогам подвеска (и клиренс желательно повыше). 3) Дос читать отзыв

Тимур
Россия, Краснодар
27.12.2017

Пишу отзыв об автомобиле впервые, поэтому не судите строго. Страдают орфография, пунктуация и речевые обороты) До покупки ездил на солярисе, ситроене с4. Человек я довольно дотошный, и, так уж выш читать отзыв

Продажа б/у Hyundai Elantra

Hyundai Elantra 2017 Hyundai Elantra 16400$ 2017