Відгуки Haval

Роздумуєте над покупкою Haval? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Haval. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Haval, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (20 відгуків)

Оберіть модель Haval

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Haval? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Haval

Останні відгуки про автомобілі Haval

Санкт-Петербург
1.5 бензин, AT
2021, 7.850км
Haval Jolion 2021

Добралась зима и до Питера, намело снега немало и конечно же коммунальщики к этому были не готовы. Помесив снежную кашу в пробках, поискав более удобное место для парковки и т. п., появились первые наблюдения-впечатления от кроссовера Хавал Джолион в зимний период. Понравилось: - Хоть машинка  читати відгук

Роман
Роман
Калуга
2.0 бензин, AT
2021, 4.500км
Haval F7 2021

Буду краток. Ситуация на рынке автомобилей такая, что за старую машину хотят чуть ли не больше цены, за которую ее покупали... Это капец! Хотел купить подержанный Nissan Pathfinder R51 дизель, посмотрел - у всех пробеги около 200 тысяч км и цена 1.2-1.5 млн. рублей. Это за 2010-2014 год выпуска! Ну  читати відгук

Ростислав
Ростислав
Санкт-Петербург
1.5 бензин, AT
2021, 13.000км
Haval Jolion 2021

Кроссовер Хавал Джолион был куплен 16 числа июля месяца, как раз перед запланированным отпуском. Машина в максимальной комплектации Premium. На новом автомобиле я намечал съездить из Питера на юга. Маршрут был рассчитан примерно на 7500 км: Питер - Ставрополь - Гудаута - Ставрополь - Домбай - Ставро читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Haval

Haval H9